aneb Trahit sua quemque voluptas.

Kapitola 12 (druhá část)

A tak to šlo několik dalších týdnů. To napětí začalo Harryho vysilovat. Jestliže osud doopravdy chtěl, aby se časová osa napravila, tak jak to tvrdil Severus, než Harry odešel, nesnažil se dost. Harry byl zcela neúspěšný v přiblížení se Pobertům. Přestože se trochu přiblížil Remusovi, věděl, že ten tichý skromný chlapec neudělá nic bez Jamesova a Siriusova souhlasu.
Harry byl rozvalený na gauči ve zmijozelské společenské místnosti. Bylo pozdě, po půlnoci, ale nemohl spát. Byl nevrlý a napjatý, ale jeho postoj nic z jeho rozrušení nevyzařoval. Byl roztažený přes gauč v ničem jiném než flanelových kalhotách od pyžama, na kůži a v očích se mu odrážel oheň a neměl nejmenší tušení, jaký svůdný obraz vytváří.
Severus potichu a ostražitě vstoupil do společenské místnosti. Věděl, že návrat takhle pozdě je nebezpečný – jeho spolužáci pořád hledali možnosti izolovat a trápit ho, ale pracoval na časově náročném lektvaru a až do této chvíle nemohl z laboratoře odejít. Díky Merlinovi, profesor Sanctor ho nechával používat učebnu lektvarů, jak se mu zachtělo. Lektvary byly jeho vášní a občas byly jedinou věcí, která ho držela při smyslech.
Ne jedinou vášní, pomyslel si, když si všiml Harryho na ohněm osvětleném gauči. Severus při tom pohledu zadržel dech, zůstal zcela bez hnutí a vpíjel ten obraz do sebe, co nejvíc to šlo. Uvědomoval si, že on byl ten, kdo trval na tom, aby si od sebe udržovali odstup, ale od zahajovací hostiny nemohl o Jonathonově nestoudném pozvání přestat přemýšlet. A protože od té doby se k němu už druhý chlapec nikdy nepřiblížil, Severus věřil, že si vzal jeho radu k srdci.
Teď, přestože ho jeho mysl poháněla dovnitř do místnosti a do postele, jeho tělo ho zradilo a táhlo ho ke zdánlivě nepozornému mladému muži uhnízděnému před ohněm. Myslel si, že ho nezpozoroval, proto nadskočil, když Harry promluvil.
„Dobrý večer, Severusi. Dnes večer jsi byl venku nějak dlouho,“ řekl Harry, aniž by se hnul nebo pozvedl zrak od ohně.
Severus mohl být překvapený, ale nikdy by se nenechal nachytat se spuštěnými kalhotami. Odpověděl zcela vyrovnaným hlasem. „Musel jsem v laboratoři dokončit jeden důležitý experiment. Beru svou práci vážně, na rozdíl od některých, které bych mohl jmenovat,“ dořekl chladně.
Harry se tiše zasmál a zavřel při těch pichlavých slovech oči. „Oh, to zní povědomě,“ zamumlal si pro sebe. Pootočil hlavu a zpoza přivřených očí sledoval svého spolužáka. „Nechceš se ke mně připojit?“ zeptal se a ani se v hlase nepokoušel zakrýt zájem a vzrušení.
Severus těžce polknul. Věděl, že pro dobro jich obou by neměl, ale opět zjistil, že jeho tělo neposlouchá příkazy jeho mysli. Pomalu si nechal z ramene spadnout tašku. Ta dopadla s hlasitým zaduněním na podlahu a kolem ní se rozsypaly pergameny. Severus je jenom překročil a přešel ke gauči.
Harry od svého mozku dostával podobné zprávy, které mu říkaly, ať z té situace okamžitě vypadne, než se mu to vymkne z rukou. Avšak jeho emoce byly natolik z rovnováhy, že byl schopný zatlačit svou racionální část mysli do pozadí bez větších výčitek.
Od té chvíle, co Severus vstoupil do společenské místnosti, Harry se ani o kousek nepohnul. Pořád ležel roztažený na gauči, ruce složené pod hlavou, kalhoty nízko a nohy prostopášně rozhozené. Vypadal zcela uvolněn. Ale Severus si všiml, když se opatrně přiblížil, že má v očích nebezpečný lesk a z jeho těla vyzařuje napětí.
Harry se Severusově náhlé nervozitě usmál. Čekal, dokud se druhý chlapec nepřiblížil a pak si ho bleskově přitáhl na klín. Severus při tom rychlém pohybu překvapeně vydechl, stejně tak i kvůli síle, která za tím pohybem stála, a okamžitě začal bojovat, aby unikl z Harryho sevření.
„Kam jdeš?“ zeptal se Harry tichým a mírným hlasem.
„Pusť mě!“ procedil Severus skrze sevřené zuby a dál bojoval.
„Ne,“ řekl Harry a jeho tón byl stále mírný. „Nechce se mi.“
„Co chceš?“ vymáčkl ze sebe Severus a konečně vzdal své zbytečné pokusy osvobodit se. Do té doby si neuvědomoval, jak je druhý chlapec silný.
„Na to už ses mě jednou ptal,“ řekl Harry. „Nepamatuješ si mou odpověď?“
Severus se zblízka zadíval Harrymu do očí. Ke svému překvapení v nich neviděl žádný podraz, jenom pravdu.
„Proč?“ zeptal se a jeho hlas se zjemnil. Dokonce i jeho tělo se v Harryho objetí začalo rozpouštět.
Harry vycítil kapitulaci a široce se usmál. „Může to chvilku trvat, než ti to vysvětlím, ale proč nezačít tady.“ A v tu chvíli se Harry natáhl a pohltil chlapcovy rty svými, žasnouc nad tím, jak můžou být tak stejné a zároveň tak jiné.
Severus se dalších pět vteřin držel svého přesvědčení, než podlehl požadavkům svého těla. Tiše proti Harryho ústům zasténal, propletl prsty Harryho vlasy a otevřel ústa. Harry se chlapce, který se vrtěl na jeho klíně, nedokázal přestat dotýkat. Zatímco jejich jazyky bojovaly, naháněly se tam a zpět, z jedněch úst do druhých, horečnatě roztrhl Severusův hábit. Zasténal. Severus měl košili jen napůl dopnutou.
Harry přerušil polibek. Jeho schopnost přemýšlet se rapidně snižovala. Avšak když se nadechl, aby promluvil, opuštěné rty se přisály k jeho krku a celým tělem mu projel jiskřivý záchvěv vzrušení.
„Dobrý Merline, Severusi. Počkej,“ zavzdychal a slabě se pokoušel druhého chlapce odstrčit.
„Ne,“ odpověděl Severus proti jeho krku a přesunul své rty na Harryho ucho. „Nechce se mi,“ zašeptal mu do něj, opakujíc Harryho dřívější odpověď.
„Musíme. Musíme se přesunout,“ řekl Harry, rychle a přerývaně dýchaje. Rychle ztrácel kontrolu nad svou stoupající vášní. Vyklenul se proti spalujícímu tělu nad sebou, když ucítil chlapcovo vzrušení proti svému, zasténal. „Rychle,“ zachrčel.
Prakticky ještě předtím, než to slovo opustilo jeho ústa, váha z jeho klína byla nejednou pryč a on byl vláčený z gauče. „Tak pojďme,“ řekl Severus a tlačil Harryho před sebou chodbou k ložnicím.
14.05.2011 11:46:14
yellow
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
VAROVÁNÍ: Povídky na této stránce obsahují sexuální scény nepřístupné osobám mladším 18 let. V případě, že vám je méně než 18 let, opusťte prosím tyto stránky. Stejně učiňte, vadí-li vám párování muž/muž.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one