aneb Trahit sua quemque voluptas.

Máme tu další kapitolu. Tohle byla doopravdy fuška, ale nakonec jsme to zvládly :D Moc děkuji fride, která opravovala až se z ní kouřilo, aby to stihla ještě před odjezdem na dovolenou. Což mi připomíná, že vzhledem k tomu, že frida bude pryč, bude asi opět posunuto vydání kapitoly. Každopádně na 17 už se pracuje.
Jinak užijte si tuhle kapitolu, protože její druhou část osobně považuji za jeden z vrcholů celé povídky.
Opět ji musím rozdělit na dvě části - tato kapitola je prozatím ta nejdelší. Uvidíme, jesti ji ještě některá trumfne.
________________________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________________________

Severusi,

během let jsem byl v tolika problémech, že Brumbál nakonec pocítil potřebu sednout si se mnou a důrazně mě varovat před určitými věcmi, kterým bych se měl vždy vyhýbat. A nemyslel „vyhnout se", jako dívat se prostě jinam. Myslím, že myslel „vyhnout se", jako utéct co nejrychleji pryč. Ten seznam byl samozřejmě pěkně dlouhý. Tak například: začarovaná zrcadla, knihy, které ti píší zpět, předměty, které ti něco slibují. Jistě v tom vidíš ten vzor. Myslím, že by se mohlo říct, že nejsem příliš dobrý posluchač, ale pravdou je, že nevyhledávám problémy.

Jeho nejdůležitější varování se týkalo nebezpečenství a úskalí cestování časem. ‚Nedělej to, Harry,' říkal. ‚Mohl bys věci doopravdy dokurvit.' No, tohle nebyla přesně jeho slova, to je pravda, ale v mé mysli je to přesně to, co myslel.

6. ledna 1976

Harry se znovu rozhlédl po pokoji. Místnost, kterou se Severusem sdílel, byla osvícena měkkým světlem více než sta svíček. Některé očaroval, aby se líně vznášely ve vzduchu okolo postele a začaroval strop, aby vypadal jako ten ve Velké síni. Nad hlavou se mu třpytily tisíce hvězd na něčem, co vypadalo jako otevřené nebe.

Spokojen s atmosférou se posadil na postel a čekal na svého nevyzpytatelného milence. Severus měl zpoždění, ale Harrymu to nevadilo. Potřeboval víc času, aby dokončil své přípravy. A navíc věděl, že Severus je pravděpodobně v knihovně a provádí další výzkum k lektvaru, který se pokouší vytvořit pro Remuse.

Harry si zhluboka povzdechl a zavřel oči. Zmítaly jím spletité emoce. Rozhodl se odejít a vrátit se do budoucnosti. Zítra, až se studenti rozjedou na vánoční prázdniny. Zůstal mnohem déle, než měl. Přesto si myslel, že v tom z dlouhodobého hlediska nebude žádný rozdíl. Vypadalo to, že všechno jede ve správných kolejích: James a Lily byli nerozluční a Petr byl přijat zpět do party. To druhé se událo při obzvlášť emociálně vypjaté scéně, kdy James a ostatní konfrontovali Petra kvůli jeho loajalitě. Samozřejmě, že ten vehementně popíral jejich obvinění, že je ve spojení s moc získávajícím Temným pánem.

Falešná, vraždící, podrazácká kryso, myslel si Harry, když se usmíval při slzavém smíření. Jednoho dne dostaneš, co si zasloužíš. To ti slibuju.

Harry se zvedl, svlékl si školní uniformu a hodil ji na opěradlo nedaleké židle. Byla jenom jedna jediná věc, která zbývala udělat a o tu se postará dnes v noci. Jako na zavolanou se rozletěly dveře a do místnosti nakráčel Severus s frustrací vepsanou v obličeji. Harry se ušklíbl milencově reakci na romantickou scénu, kterou vytvořil. Severus udělal chladně dva kroky do místnosti, zastavil se a pomalu se v kruhu otáčel a prohlížel si všechny ty dekorace.

„Něco mi uniklo?" zeptal se a v hlase mu stále trochu zazníval chlad. „Třeba na hloupou romantickou připomínku měsíčního výročí?"

Harry jenom zavrtěl hlavou a beze slova si od něj vzal tašku a plášť. Stoupl si těsně před Severuse, vzal mu obličej do rukou a hluboce se mu zadíval do očí. „Ne. Ale zítra odjíždíme, takže jsem ti chtěl dát tvůj dárek."

Severus vyklenul obočí, ale zjistil, že jeho ruce obkružují Harryho pas a přitahují ho ještě blíž. „A to je co?" zeptal se chraplavě.

Harry se usmál. „Já," řekl podobně chraplavým hlasem.

Severus zadržel dech, neschopný zakrýt záblesk vzrušení, které jím projelo. Přejel Harrymu prsty po obličeji a pak se trochu sklonil a následoval je rty, rozsévaje lehké polibky po jeho tvářích. „Proč dnes?" zašeptal.

Harryho oči se se zachvěním zavřely, zatímco Severus pokračoval se škádlením a ochutnáváním. Mluvě spíše k sobě, natočil obličej k Severusovu jemnému krku a potichu zašeptal, „Měl bych tě nahého, rozvaleného v mé posteli. Okolo nás by hořely stovky svíček a já bych se tě dotýkal tak dlouho, dokud bys neprosil, abych si tě vzal, abys mě poprvé ucítil v sobě."

Severus pozvedl oči, ve kterých se mu jasně zračila otázka, ale Harry se rozhodl, že čas na mluvení již minul. Couvaje krok za krokem vedl svého milence k posteli.

Severus se prostě usmál a nechal se vést. Když došli k nohám postele, Harry ho začal metodicky svlékat. Severus byl zcela okouzlen pohledem na Harryho a pocitem, jak se ho dotýká a kousek po kousku ho svléká, že nejprve zůstal zcela nečinný. Avšak za chvíli už nebyl schopen držet se zpátky a jeho ruce se začaly dotýkat Harryho, rozepínat knoflíky a přezky.

Harry se usmál a odstrčil Severusovy ruce pryč. Když se okamžitě vrátily, vyjádřil nehlasně svůj nesouhlas. Chytil Severusovy ruce, pevně je držel druhému chlapci za zády a přitlačil ho k nohám postele. Harry se chvilku nehýbal a užíval si pocitu Severuse přitisknutého k sobě. Nakonec se naklonil a přisál se na milencova ústa. Protlačil jazyk pootevřenými ústy, aby ochutnal to, co brzy opustí.

Severus při tom útoku bezmocně zasténal. Cítil, jak se jeho obavy a frustrace rozplývají. Když se Harry sklonil a začal ho laskat a hladit přes kalhoty, zalapal po dechu.

„Oh, Bože. Oh, Merline, Jone. Musíš přestat," lapal po dechu, když ho Harry bez milosti laskal.

„Příliš rychlé?" škádlil ho Harry a pobavení zabarvovalo jeho slova a míchalo se s chraplavými tóny vzrušení. Ustoupil od Severuse, vzal jednu jeho ruku zpoza zad a umístil ji mezi ně. Pevně ji svíral, položil si ji na hruď v místě srdce a začal ji palcem hladit.

„Miluji tě," zašeptal Severus, přemožený symbolikou toho gesta.

Harry neodpověděl slovy. Místo toho se svému milenci hluboce zadíval do očí a přitáhl si jeho ruku k ústům. Vyprostil Severusův ukazováček z pevně sevřené pěsti a vsál ho do úst. Jeho jazyk smyslně obkružoval prst, olizoval ho a jemně ho sál. V tuto chvíli už Harrymu tepalo ve spáncích a jeho penis byl až bolestivě tvrdý, ale čekal na signál od Severuse, aby pokračoval.

Avšak vypadalo to, že žádný nepřijde. Severus nehybně stál, nedýchal a oči měl doširoka otevřené, zatímco Harry sál a olizoval jeho prst. Povzbuzený Harry zaměnil vlhký prst za Severusův prsteníček a věnoval mu stejnou pozornost. Konečně to vypadalo, že se Severus probírá ze své strnulosti. Zavřel oči a toužebně zasténal.

Při tom zvuku se Harryho sebekontrola zlomila. Svou volnou ruku propletl Severusovými vlasy a přitáhl si ho pro vášnivý polibek. Byl připraven na to, že se Severus pokusí zjemnit jejich polibek, že bude trvat na pomalém milování, ale nečekal, že se k němu druhý chlapec přitiskne, sevře ho pevně v náručí a pokusí se mu dostat pod kůži. Také neočekával toužebné, kňouravé zvuky, které jeho milenec vydával. Zvuky, které hrozily, že ho okamžitě dostanou přes hranu.

Harry netrpělivě stahoval Severusovu košili, jeho rostoucí touha sice dělala jeho snahy nemotornými, ale druhý chlapec poslušně zvedl ruce, takže ji z něj Harry úspěšně stáhl. Při pohledu, který se mu naskytl, se mu zadrhl dech. Severusova bledá kůže zářila v třepotavém světle svíček a zdobil ji slabý lesk potu.

„Jsi překrásný, Seve. Miluji tě," zašeptal a pohladil druhého chlapce po hrudi. Krátce se zastavil, aby pohladil malé bradavky a pak ho opět objal.

Sklonil se k Severusově hrudi a jemně políbil a pak olízl obě bradavky. Severusovy ruce vylétly k Harryho ramenům hledajíce podporu, když se mu začaly podlamovat kolena. Harry ho laskal pomalu, líbal a kousal a lízal celou cestu po milencově hrudi až ke krku, kde strávil spoustu času prozkoumáváním citlivých oblastí. Celou tu dobu ho Severusovy ruce láskyplně a majetnicky hladily po zádech, příležitostně je Severus sevřel v pěst v Harryho vlasech, aby ho popohnal blíž. Když se Harry vrátil tam, odkud začal, a spojil jejich ústa v polibku, Severus se o něj nedočkavě třel pánví a sténal.

Harry přesunul své ruce k milencovým kalhotám, obratně je rozepnul a opatrně je přetáhl přes Severusovy boky a stehna. Nechal své ruce putovat po chlapcově erekci, aniž by přerušil polibek. Škádlivě zajel dvěma prsty mezi Severusovy nohy, takže je druhý chlapec okamžitě roztáhnul, prose o více intimních doteků.

Hlava se mu kvůli milencovým reakcím točila a jeho vlastní touha dosahovala neskutečných výšek. Harry je rychle zbavil zbytků oblečení a strčil Severuse na postel, kde se k němu okamžitě připojil. Harry se nadzvedl nad druhého chlapce, dovolil, aby se jenom letmo dotkli a lehl si vedle něj.

Harryho tělo se třáslo potlačovanou touhou, a když Severus sevřel jeho penis v ruce, ostře vykřikl. Tápavě odehnal ruku pryč a natáhl se, aby vzal milencův obličej do dlaní.

„Ne, jsem příliš blízko," zašeptal.

Ignoruje skrytý příkaz, nechal Severus své ruce sklouznout po Harryho zádech a chytil ho za zadek. Přitáhl si Harryho k sobě a zasténal při tom úžasném napětí. Harry ho pevně chytil za přirození, rychle se od něj odtáhl a tvrdě stiskl kořen svého penisu.

Orgasmus, na chvíli odvrácený, spočinul čelem proti svému milenci. V tu chvíli, kdy si koukali z očí do očí, by Harry přísahal, že cítil, jak se jejich duše natahují jedna k druhé a jak se zdálo, tak bez ohledu na realitu nebo časovou osu, ve které se ocitli.

Chladné povlečení nedokázalo zmírnit žár vycházející z jejich těl. Harrymu tepala krev v žilách a cítil se omámeně. Ale dokázal se naklonit k Severusovi a zašeptat mu.

„Chci vyvrcholit s tebou uvnitř sebe."

Při těch slovech Severus zasténal - jeho vlastní vzrušení vybičované tak, že nebyl schopný odpovědět. Roztřeseně se natáhnul pro lahvičku s olejem, kterou Harry postavil na noční stolek a pobídl Harryho, aby se otočil. Harry pouze zavrtěl hlavou, doširoka roztáhl nohy a navedl mezi ně svého milence. Když do něj Severus vklouzl prstem, Harry zalapal po dechu a dychtivě se na něj nasunul.

Severus se v odpověď roztřásl. Příslib budoucího uvolnění téměř ovládal jeho myšlenky. Přinutil se ale postupovat pomalu, nějaký čas Harryho připravoval, ale pak začal cítit, že se jeho sebekontrola začíná hroutit.

Trhaně dýchaje, přemožený touhou a s penisem škádlícím Harryho vstup, sklonil svá ústa k Harryho uchu. „Jone… jsi si jistý?" bylo všechno, co ze sebe dokázal vypravit.

Harry otevřel ztěžklá víčka, zahleděl se do milencových očí a kývnul. Nadzvedl nohy, obtočil je kolem Severusových zad a vyklenul své tělo nahoru tak, že se mu podařilo dostat do sebe téměř celý milencův penis. Obklopený Harryho těsným žárem se Severus přestal starat o otázky nebo odpovědi. Celý jeho vesmír se smrsknul, takže už nezbývalo nic jiného, než Harry a sálavý, pohlcující žár a synchronizovaný pohyb jejich těl.

Harry cítil, jak Severus nadzvedl jeho nohy ještě výš, položil si je na ramena. Změnil úhel přírazů, upravuje ho tak, že během chvíle něco uvnitř Harryho způsobilo, že vykřikl, jak se přes něj přehnal orgasmus.

Zůstalo mu právě tolik vědomí, aby slyšel, jak Severus zvonu a znovu vykřikuje jeho jméno, zatímco do něj explozivně vrcholí. A pak svět zčernal.

05.07.2011 12:22:24
yellow
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
VAROVÁNÍ: Povídky na této stránce obsahují sexuální scény nepřístupné osobám mladším 18 let. V případě, že vám je méně než 18 let, opusťte prosím tyto stránky. Stejně učiňte, vadí-li vám párování muž/muž.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one