aneb Trahit sua quemque voluptas.

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3715"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Dnes som sanevedela dočkať, kedy sa znovu môžem ponoriť do tohoto príbehu. Je úplne nádherný a boľavý. Ďakujem zaň. A idem ďalej :) snáď sa neskončí veľmi zle.smiley
On ho nenáviděl? V týhle povídce? Já myslím, že asi ne. Děkujeme.
jaaaj asi to pro něj musel být velký šok, že člověk, kterého minulosti miloval celým sým srdcem je ve skutečnosti člověk, kterého celá léta nenáviděl v přítomnosti :) Jsem se do toho nějak zamotala ale snad chápete :) Úžasný překlad a já ti za něj mockrát děkuji :)
jaaaj asi to pro něj musel být velký šok, že člověk, kterého minulosti miloval celým sým srdcem je ve skutečnosti člověk, kterého celá léta nenáviděl v přítomnosti :) Jsem se do toho nějak zamotala ale snad chápete :) Úžasný překlad a já ti za něj mockrát děkuji :)
Mě bolely prsty smileysmiley
OMOJ BOZE - BOLI MA SRDCE.
Myslíš, že bude až tak rychlý? No uvidíme. K těm povídkám... zrovna tu zvažuji, že pod každou kapitolu dám i možnost stáhnout si ji ve Wordu, ale zatím je to jen ve stádui zvažování. Momentálně všechny povídky procházejí ještě dodatečnou betou, tak možná potom. Ještě si to musím nechat rozležet.
najít a znovu ztratit lásku, tak krutá může být jen autorka fanfictionsmiley. Doufám, že Severus doběhne včas, aby zabránil Harrymu provést šílený kousek.
gleti
Assez, tvůj komentář mě neskutečně pobavil. S těmi deníky měla autorka skvělý nápad, že? Vlastně to byl jeden z hlavních důvodů, proč jsem si tuto povídku vybrala smiley Děkujeme za komentář a pochvalu.
O-jéje. Chudáček Severus. Teda… ne, nechci ho urážet. Chudáček je obvykle Harry. Takže Severus je… Merlo, ne, chudinka ne.
Už jsem pěla ódy na ten nápad s deníky? Ne? Tak je pěji teď. Děkuji, yell, děkuji, frido, za opraving a překlading.
Ano, ano. A to se teprve rozjíždíme smiley a celá nás pěkně strmý kopec. Děkujeme.
No ty brďo, jedeme pěkně z kopce... a dost rychle. Tahle kapitola byla skvělá. Nevím, jestli je to tím, že je Harry zpět. Kapitola je plná emocí, je tak silná a přitom není depresivní, svírá se mi srdce, když vnímám Severusovi emoce, ale není tam taková ta trpící pachuť, která probleskovala dřív. Moc díky za překlad a betu. Jste skvělé, obě.
Bude ještě lepší smiley Děkujeme. Hm, koukám, že tu celou dobu odpovídám jako anonym smiley
Hm.
Slova došla... Severus je úžasný..
Děkuju za kapitolu a těším se na další =)
Děkujeme, záleží na tom, co považuješ za dobrý konec smiley Každopádně si myslím, že budou určitě horší konce smiley
Hezká kapitola, jen si říkám, může tohle dopadnout dobře? Jedině, že si Harryho za závěsem nebudou chtít nechat, nebo tam Severus skočí za ním.
A to se ti podařilo? Já u týhle kapitoly brečela jako želva. A u 23 ještě víc smiley
To zjištění muselo být pro Severuse šok. Byla to krásná kapitola, musela jsem zatlačit slzu. Díky, těším se na pokračování. smiley
11.10.2011 19:28:36
yellow
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
VAROVÁNÍ: Povídky na této stránce obsahují sexuální scény nepřístupné osobám mladším 18 let. V případě, že vám je méně než 18 let, opusťte prosím tyto stránky. Stejně učiňte, vadí-li vám párování muž/muž.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one