aneb Trahit sua quemque voluptas.

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3573"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jsem přesvědčen, že Se mýlíte. Jsem si jistý. Pojďme diskutovat o tom to je. Napište mi PM, пообщаемся. smiley
Office 2007 professional download
Panebože, chudák Harry!! To si vážně nikdo nezaslouží, takové ponížení, vlastně před celou školou, protože tohle se neutají, to se nedá utajit! A navíc zjištění, že ho přitahuje Severus, "ten mastnej parchant", to musela být síla... Málem jsem se rozbrečela, během těch dvou kapitol asi sedmkrát. Já bych prostě na lektvary přestala chodit, ať se to Snapeovi líbí, nebo ne, a vyhýbala bych se mu s pomocí pláště a plánku. Klidně až do konce sedmého ročníku... Ale já jsem Zmijozelka a Harry Nebelvír, ten tomu chce čelit, doufám, že to zvládne... smiley
Tak to je skvělé.. koukám že toho máš fakt hodně.. no já na zítřek mám taky jednu práci, sice je týmová ale vypadá to že tým se na to vyprdl:( Jo mikro bylo celkem ok.. lepší než světová eko.. teda teorie super, ale od doby co máme testování přes počítače mi to nějak nejde.. chjo..:( bude super, když tu uvidíme kapču do Vánoc, ale když ne.. no hlavně když nebudeš muset překládat předmět..smiley
Takže CAE už mám, dokonce mám napsanou ještě jednu zkoušku, se kterou jsem původně nepočítala, ale musela jsem si jí zapsat, všechny position papery mám napsaný a odevzdaný. Ještě mi chybí připravit se na zítřejší poslední seminář z mikroekonomie a napsat jednu seminární práci. Předpokládám, že snad o víkendu, ale stoprocentně do vánoc, přidám další kapitolu.
tak už je to skoro měsíc pryč, takže doufám, že semestr a zkoušky máš zvládnuté a velmi prosím o další pokráčko.. je teda jasné, že před Vánoci jee taky spousta práce, ale tak snad alespoň jedna kapča by se stihla..:)
tak už je to skoro měsíc pryč, takže doufám, že semestr a zkoušky máš zvládnuté a velmi prosím o další pokráčko.. je teda jasné, že před Vánoci jee taky spousta práce, ale tak snad alespoň jedna kapča by se stihla..:)
Tak to nedokáži přesně říct. Dnes v noci odjíždím do Německa a za nedlouho mě čekají zkoušky CAE. Zároveň toho mám v tomhle semestru docela hodně. Pokouším se překládat v pauzách mezi učením, ale zas tak moc jich nemám. Hodně optimistický odhad je za 14 dní. Nejdýl pak za měsíc, protože to už budu mít po semestru.
chci se zeptat kdy můžeme očekávat další kapitolku.. je jasný že to bude chvíli trvat když jsou tak dlouhé.. jen abych nezapomněla že jsem si tu něco rozečetla:)
chci se zeptat kdy můžeme očekávat další kapitolku.. je jasný že to bude chvíli trvat když jsou tak dlouhé.. jen abych nezapomněla že jsem si tu něco rozečetla:)
ježiš chudák.. fakt je mi ho líto.. taky se mi občas stává že řeknu nebo udělám něco kvůli čemu bych se nejraději propadla do země.. i když myslím že nic tak hrozného.. je mi ho fakt líto.. moc. a nejhorší je že utekl a neukázal se ani na večeři. Kdyby to hned na začátku ustál, pak mi to už bylo jen snažší.. ale takhle to bude fakt daleko horší.. být jím tak asi zdrhnu.. ale zas voldemort je horší než celá škola posměváčků.. že:)
skvělé, prožívala jsem to s ním, kdy bude další kapča?
Úplně jsem tu touhu zmizet z povrchu zemského prožívala společně s Harrym. Určitě všichni známe ten pocit, kdy chceme, aby se země v tu ránu otevřela a pohltila nás, a nejlépe vyplivla někde na druhé straně. Já bych brala Japonsko. smiley
Díky za překlad, moc se mi ta povídka líbí a těším se na pokračování.smiley
19.03.2016 02:46:26
yellow
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
VAROVÁNÍ: Povídky na této stránce obsahují sexuální scény nepřístupné osobám mladším 18 let. V případě, že vám je méně než 18 let, opusťte prosím tyto stránky. Stejně učiňte, vadí-li vám párování muž/muž.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one