aneb Trahit sua quemque voluptas.

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3407"
Já se vůbec nedivím, jestli Tě Harry tady štve. Mě v téhle povídce štval strašně dlouho, a to ho mám ráda, tak jaké to teprve musí být pro Tebe... Nicméně mě takhle povídka strhla, vlastně ani nevím čím a proč, vlastně se mi ve skutečnosti strašně líbila a jsem moc ráda, že ji budeme mít jednou i v čj a třeba si ji konečně přečtu pořádně, abych všemu rozuměla. Děkuji vám, holky, za kapitolu.
Zajímavá povídka, Harry v zajetí fascinace. A jak se zdá, tak monumentální dílo. Jak se to asi vyvine? Díky za překlad. :-)
pekná kapitola :)
som zvedavá, kto je špeh a čo je za Severusovými zmiznutiami...
Moc pěkná kapitolka. Zajímalo by mě kdo je ten špeh. Snad se to brzo dozvíme. Moc děkuji za překlad
V první řadě děkuji za věnování, udělalo mi radost. Děkuji Ti, yellow. :-)
V druhé řadě už chápu Tvé rozhořčení odehrávající se během překladu. Harry je idiot. Pojďme na něj. *hledá svou hůlku* Vůbec se ta povídka odebírá zajímavým směrem... trochu mi to připomíná moje příběhy. Hop nebo trop. Ale je to čistě náhodné, v životě bych nebyla schopná napsat v cizím jazyce něco takového. :-D Byla to rozhodně zajímavá kapitola. Severusovo záhadné mizení a objevování se zřejmě brzy dozvíme. A mám nápad na pozici zvěda. Tak uvidíme, zda se můj odhad potvrdí. Skělý překlad! Děkuji.
06.05.2014 22:07:35
yellow
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
VAROVÁNÍ: Povídky na této stránce obsahují sexuální scény nepřístupné osobám mladším 18 let. V případě, že vám je méně než 18 let, opusťte prosím tyto stránky. Stejně učiňte, vadí-li vám párování muž/muž.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one