aneb Trahit sua quemque voluptas.

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3039"
Na povídku jsem se pěkně dlouho chystala, a je když jsem se do ní dala, musím uznat, je opravdu zajímavá :) Doufám, že btzy přibude další kapitola ;)
Ha ha. Trochu jsem byla zmatená, ale na druhou stranu oni od začátku působí, že se znají. Třebas z první kapitoly jsem byla zmatená víc. Jo, jinak jsem to samozřejmě nevydržela a musela jsem to dočíst:). Nedivím se, že sis ji odložila stranou. Nicméně děkuji za skvělý překlad a hezky počkám, až bude celá v češtině a stáhnu si ji:). Děkuji
Skvělá kapitola. Taky jsem mírně zmatená, ale užívám si to a napadají mě různé konspirační teorie, co se tam asi děje... :-D fakticky se nemůžu dočkat té další...
Děkuju za překlad :-)
Jsem z toho jelen. Ten sex vypadal, jakoby nebyl poprvé, jakoby se ti dva už někdy milovali. Po tom, co se v obchodě objevili Remus a Ginny můj pocit že je něco špatně ještě zesílil.
Už se těším, až zjistím, o co tady jde.
Fíha tak tohle bylo něco. To jak se na to ti dva vrhli. Jo jupííí. No ale Remus jako Harryho právník. To jsem hleděla. A taky ty Harryho sny a pak Giny s tím jak řekla "lektvary" No ale ten konec mně dostal. Jsem děsně zvědavá jak tohle bude pokračova :-)
no, budem sa opakovať, ale tiež som trocha zmätená, ale uvidíme, čo nás bude ďalej čakať :)
keď sa tam objavil ten právnik, neviem prečo ale ako prvý ma napadol Lucius Malfoy....kriste, už sa neviem dočkať pokračovania...už aby tu bolo :-D
musm souhlasit se symphony, že jsem taky trošililililililililinku a maličko, zmatená, ale líbí se mi to :) Je to tak zvláštní, až je to hezké. Jen mě rozesmála představa Remuse jako právníka :D určitě je to dobrá povídka ;)
No to jste měly vidět, jak jsem byla zmatená já, když jsem začala překládat druhou kapitolu a přemýšlela jsem, proč že jsem si vlastně tuhle povídku skoro před dvěma lety odložila stranou a zažádala o svolení k překladu. Úplně mi totiž vypadlo, o čem že to vlastně je. :) Ale nebojte, po přečtení poslední kapitoly vám bude vše jasný. A vzhledem k tomu, že začalo zkouškový a překládání je mojí oblíbenou formou prokrastinace, tak na ni možná nebudete ani moc dlouho čekat. ;)
musím přiznat, že jsem z téhle povídky pořád ještě docela dost zmatená.. nevím, co mám čekat. ale právě to ji činí zajímavou. těším se na další díly, protože nevím, co v nich bude. :)
26.01.2013 14:33:02
yellow
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
VAROVÁNÍ: Povídky na této stránce obsahují sexuální scény nepřístupné osobám mladším 18 let. V případě, že vám je méně než 18 let, opusťte prosím tyto stránky. Stejně učiňte, vadí-li vám párování muž/muž.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one