aneb Trahit sua quemque voluptas.

Kapitola 1 - Následky

Harry Potter se pomalu protáhl, na štěrbinku otevřel oči a zamrkal, když neúmyslně vystavil obličej přímo do paprsků slunečního světla, které vnikalo přes zatažené závěsy do neznámého pokoje a nemilosrdně dopadalo na péřový polštář pod jeho hlavou. Harry rychle zavřel oči a zamumlal kouzlo, které zablokovalo zbývající světlo. Jednou rukou si začal automaticky masírovat spánky a druhou natáhl pro přikrývku, aby ji přetáhl přes své nahé tělo.
Kde sakra jsem - a navíc, proč jsem kurva nahej? Někde ve svém zamlženém mozku se byl schopný soustředit natolik, aby si uvědomil, že musí být ráno po poslední ministerské party. Kouzelnický svět byl konečně osvobozen od Lorda Voldemorta. Harry s velkou pomocí od člena Řádu – špeha Severuse Snapea – před dvěma měsíci v rozhodující bitvě zabil mocného Temného pána a kouzelnický svět od té doby nepřestal slavit.
Harry bojoval, aby si vzpomněl na vše z předchozí noci, co by mu mohlo pomoci zjistit, kde přesně sakra je. Pamatoval si, že se naštvaně připravoval na party; uhlazeně přijímal pokračující chválu a nadšený obdiv od kouzelnické veřejnosti, zatímco se pokoušel pozdravit se s přáteli. A jak se mu ulevilo při vítaném pohledu na Rubeuse Hagrida, právě když ho obklopila další skupina duchaprázdných mladých čarodějek. Hagrid se proklestil k Harrymu a nasměroval ho ke stolu v rohu, kde zřejmě seděl a bavil se - s nikým jiným než se Severusem Snapem. Harry si také vybavoval, že mu Hagrid podal panáka ohnivé whiskey, kterého okamžitě vypil, ale od té chvíle bylo všechno zamlžené.
Harryho hlava stále třeštila a cítil se „příliš dobře“ na to, aby se pokoušel dostat z postele nebo se vůbec soustředit na to, proč tu je. Místo toho se mimovolně posunul na posteli a byl překvapený, když zaslechl slabý povzdech od někoho za sebou. Hmmm, no, aspoň to odpovídá na otázku číslo jedna – proč je nahý. Všechny stopy po spánku zmizely, když si najednou uvědomil, že ve skutečnosti není v posteli sám, jak předtím předpokládal. Harry se statečně pokoušel zjistit, s kým přesně strávil minulou noc, zatímco stále předstíral spánek.
Najednou ucítil, jak se váha v posteli pohnula, a když ho silná a hodně svalnatá ruka chytila kolem pasu, zadržel dech. Nemohl potlačit slabé potěšené zasténání, které bylo doprovázeno pnutím v klíně, když si ho k sobě přitáhlo tělo patřící k oné ruce. Přestože byl stále zmatený situací, Harry si nemohl pomoct, ale téměř se topil v teple, pohodlí a touze, která jím zmítala, když cítil, jak perfektně pasuje k tělu za sebou.
S očima stále pevně zavřenýma se otočil čelem ke svému partnerovi a dlouhé štíhlé ruce a svalnaté nohy se ovinuly kolem jeho těla do pozice, která vypadala tak přirozeně, jako by spolu takhle spali roky a ne jenom jednu noc. Cítil, jak se mu tvrdý, silný penis jeho partnera pohodlně usídlil na břiše a spokojeně si povzdechl. No, pomyslel si Harry, to je odpověď na otázku číslo dvě – určitě to je muž.
Harry už dál nemohl odolat kradmému pohledu na svého společníka. Koukl na něj zpoza řas a viděl dlouhé jemné ebenové vlasy spadající na polštář vedle něho. Nemohl zabránit šokovanému zajíknutí, které mu splynulo ze rtů. Ruka mu okamžitě vylétla k bolavé hlavě a Harry byl ohromen tím, jak hlasitý a ostrý mu ten zvuk připadal a stejně tak byl ohromený i tím, jak těžká se mu jeho levá ruka zdála být.
Téměř okamžitě se oči jeho partnera rozletěly dokořán a na jeden krátký nestřežený moment obvykle pečlivě maskované emoce nezastřeně zavířily v hloubkách uhlově černých očí. Harry jasně viděl partnerovy pocity úplnosti, spokojenosti a touhy předtím, než byly surově přebity.
Harry si s obavami okusoval spodní ret a sledoval, jak rysy muže před ním kamení. Dobrý Bože, byl jsem královsky ošukanej! Nebo spíš jsem královsky ošukanej, jestli je ta bolest v mým zadku nějakým náznakem, a podle všeho mě neošukal nikdo jinej než Severus Snape.


~*~


I přes hrozící bolest hlavy měl Severus úžasný sen. Doopravdy opojný sen o noci plné smyslných doteků, úžasných polibků, teplé, svůdné sametové pokožky, pevných svalů a opojné vůně vyvrcholení. Bojoval, aby si udržel vzpomínky na ten velmi skutečný sen a bál se probudit, i když se jeho zrádné tělo začalo hýbat. Proč? Protože scény o jakých právě snil se Severusi Snapeovi prostě nedějí. Severus nebýval obdarovaný úžasnými pružnými mladými muži zmítajícími se pod ním, když přirážel do jejich zvoucích, chtivých těl.
Někde mezi spánkem a bdělostí začal jen při pouhé vzpomínce na ten sen topořit. Přitáhl k sobě polštář, který držel a cítil, jak strnul. Strnul? Ale polštáře přece ne… Jenom více než dvacet let špehování pro Albuse Brumbála mu umožnilo potlačit přirozenou tělesnou reakci a okamžitě neucuknout od neznámé osoby, se kterou byl v posteli.
Severus se přinutil zklidnit své dýchání a předstírat spánek, když se mu jeho partner začal kradmo otáčet v náručí. Vyzkoušel další smysly, aby se pokusil zjistit, kde byl a s kým. Jak se tělo v jeho náručí pomalu otáčelo, cítil pružné svaly hrající pod jeho prsty – tak podobné těm, které si tak jasně pamatoval ze svého snu. Mohly se události z jeho snu doopravdy stát?
Severus Snape nebyl v sexu žádný začátečník. Používal a byl k němu používán ostatními Smrtijedy, ale vždycky to byl jenom způsob, jak dokázat svou sílu. To o čem „snil“ minulou noc, nebylo nic takového. Nebyly tam žádné požadavky a žádná touha způsobit bolest… samozřejmě pouze s výjimkou té, které navozovala potěšení. Byla tu jenom touha potěšit partnera – cit, který mu byl v jeho snu dychtivě vracen. Mohlo se to tak doopravdy stát?
Severusovy myšlenky byly najednou přerušeny, když ucítil, že se na něj upírají oči a zaslechl překvapené vydechnutí. Otevřel oči a na chvíli nebyl schopný skrýt svůj absolutní šok nebo své pravé emoce. Díval se do třpytících se smaragdových očí, jasnějších než drahokamy ve slunečním svitu, zírajících na něj. Svatá matko! Spal jsem s Harrym zatraceným Potterem! Co by mohlo bejt horší?
A pak to najednou věděl. A to uvědomění si bylo téměř víc děsivé než pálící znamení zla během Harryho čtvrtého ročníku, když věděl, že se Voldemort vrátil. Beze slova upřeně zíral na mladou ruku svírající Harryho čelo, jako by se pouhým tlakem pokoušela přinutit bolest hlavy k ústupu. Ale nebyla to přímo ta ruka, co upoutalo Severusovu pozornost. Místo ní upoutal pozornost mistra lektvarů elegantní platinovozlatý prsten obkružující Harryho prsteníček. Byl to prsten vyrobený z nejlepšího skřetího zlata, jaké bylo možné koupit. Čtyři pásky spletené dohromady ve složitém vzoru – každý z nich představoval pokrevní linii jednoho ze čtyř zakladatelů Bradavic. Prsten byl děděn z otce na nejstaršího syna v havraspárské rodové linii. Severus vyrůstal a roky slýchal příběhy o tomto prstenu a studoval jeho design. Přesně tento prsten byl v rodině Snapeů po generace… a jestli je na Harryho prstě… proboha… PROHOHA!
Severusovy oči vystřelily ke své vlastní ruce, která stále pohodlně spočívala na Harryho boku, modlíce se k jakémukoli božstvu, které by ho mohlo vyslechnout, aby se mýlil a ten prsten, který měl ten spratek, byl jenom podobný tomu, na který myslel.


~*~


Harry stále nemohl uvěřit tomu, že se vzbudil s pohledem na hodně sexy a uspokojeného mistra lektvarů a pohodlně se po jeho boku vyspal. Zasténal – chlad těžkého kovového prstenu na jeho čele nějak zmenšoval bolest v jeho třeštící hlavě. Sakra, počkat chvilku… prsten? Jakej prsten?
Harry ucukl rukou od hlavy a fascinovaně zíral na prsten na svém prstě. Zíral na ten jedinečný šperk a jeho oči se téměř komicky rozšířily.
Jak Harry, tak Severus hlasitě zakleli, protože oba téměř zároveň došli ke stejnému závěru. Pak se Harry, to ráno již potřetí, chytil za hlavu, a zašklebil se. Severusovo rozčilení dokazovalo pouze slabé zachvění víček. Když na ně dolehla absolutní hrůznost celé situace, strnule si hleděli do očí.
Harry vyklopýtal z postele, za chůze kolem sebe omotával pokrývku a snažil se mezi sebou a Severusem udělat co největší mezeru. Docela nedůstojně sebou plácl do křesla nedaleko postele. Zatímco se Harry přesouval, Severus se také škrábal pryč, i když mnohem důstojnějším způsobem, a usadil se opřený o jeden z rohových sloupků postele s prostěradlem kolem pasu.
Když Harry znovu vzhlédl, viděl, že Severusův pohled je zaměřený na předmět na malém stolku vedle křesla, na kterém seděl. Harry se podíval, na co Severus kouká a automaticky zvedl svitek, který tam ležel, doufaje – bez nejmenší naděje – že to není to, co si myslel, že to je.
Severus si při pohledu na Harryho zmatený výraz posměšně odfrkl. Jak ten blbec mohl strávit deset let v kouzelnickém světě a nepoznat specifickou barvu toho svitku? Navíc když byl před rokem za svědka svému nejlepšímu příteli? On byl tím, komu ten dokument po konci ceremoniálu předali. Byla jenom jedna věc, kterou mohl svitek obsahovat.
„Co jsme to kurva udělali?“ zašeptal Harry a jeho oči se hrůzou rozšířily, když si přečetl obsah svitku a nakonec si ho upustil do klína.
„Přestože je to pro mě bolestné přiznat, Pottere, nemám tušení,“ odpověděl Severus s úšklebkem. „Avšak vsadil bych se, že máte na ruce prsten, který se v mé rodině předává již po mnoho generací.“
Harry protočil oči a ušklíbl se. „Jak se zdá, tak teď už to je pan Potter-Snape, vzhledem k tomu, že naše kouzelnické spojení už bylo očividně zpečetěno. Kdyby náš současný svlečený stav nebyl dostatečným důkazem, řekl bych, že ta poučná zlatá pečeť na naší manželské smlouvě nás má jenom zmást.“
Severus neochotně přikývl na souhlas s Harryho prohlášením a pak najednou podezíravě přimhouřil oči. „Pottere, nevím, co máte sakra v plánu…“
„Jdi se vycpat, Snape“ odsekl Harry. „Třeští mi hlava a doopravdy nemám tušení, proč tu sakra jsem s tebou. Z minulé noci si pamatuju jen hodně málo a začínám mít pocit, že podle toho, jak jsi ode mě vystřelil, jsi z toho, kde jsme, stejně nadšený, jako já. Je to tak?“
Severus v duchu pěnil, ale opět souhlasně kývl na Harryho otázku.
„V tom případě si myslím, že přinejmenším pro tuto chvíli, bychom měli vyhlásit příměří aspoň do doby, než zjistíme, jak přesně jsme se kurva nadrali tak, že jsme přišli s myšlenkou, že bychom se my dva měli vzít.“
25.01.2011 18:13:56
yellow
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
VAROVÁNÍ: Povídky na této stránce obsahují sexuální scény nepřístupné osobám mladším 18 let. V případě, že vám je méně než 18 let, opusťte prosím tyto stránky. Stejně učiňte, vadí-li vám párování muž/muž.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one