aneb Trahit sua quemque voluptas.

Kapitola 6 - Svatba

Tak tu máme další kapitolu. Během jejího čtení narazíte na několik mých poznámek, který sem si v žádným případě nemohla odpustit ;) A rozhodně vám doporučuju, abyste se tou poslední řídili, jestli nechcete trpět :D :D *JUST JOKING* No, nebudu vás strašit, rozhodně se to přežít dá.
Touto kapitolou jsme se velmi přiblížili konci (už na nás čeká jenom jedna kapitola a trochu nezvykle dva epilogy) této povídky. Je tedy pomalu na čase oznámit, že ani touto povídkou s Tequilou nekončíme, ale budeme pokračovat dál.
Nová povídka bude tentokrát delší (přibližně stejně dlouhá jako Tequila), hlavním párem v ní budou opět Severus s Harrym a bude zase úplně jiná než ty předchozí.
Tak to už by pro dnešek s mým tlacháním stačilo - jen ještě poprosím o vaše komentáře pro Magdelenu :) Enjoy :)

____________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________

Harry se Severusem se objevili ve špinavé opuštěné uličce, ale svého okolí si ani nevšimli, protože se hladově líbali. Avšak okolní zvuky je brzy přinutily uvědomit si, že už jsou na místě určení a neochotně se od sebe odtrhnout.

Severus Harrymu nařídil, aby kouzlem změnil svou podobu, aby nebyl tak snadno poznatelný. Když to Harry udělal, Severus ho začal popohánět kupředu a oba (pořád při chůzi hodně nejisté) je vedl přímo k pevné cihlové zdi po jejich levici, kterou oba prošli do kouzelnického Bangkoku. Vynořili se uprostřed tržiště, které již před svítáním žilo prodavači připravujícími své zboží k prodeji. Ruku v ruce procházeli velkou kouzelnickou čtvrtí, sdíleli jemné dotyky a láskyplná pohlazení, zatímco Severus ukazoval různá zajímavá místa, která jeho zamlžený mozek dokázal rozpoznat. Vyměňovali si letmé pohledy, úsměvy a něžnosti, oba dychtiví dostat se k cíli, ale také užívající si společnost toho druhého. A opilost způsobená lektvary probíhajícími jejich žilami je nutila ke spěchu.

„Bože, Severusi, to je krása," vydechl Harry. „Vůbec to není tak, jak jsem čekal."

„A co jsi proboha čekal?"

„No, abych řekl pravdu," Harry ho s hihňáním sledoval a sugestivně nadzvedl obočí, „podle jména města bych čekal něco trochu prostopášnějšího. Myslím „Bang-cock" (pozn. překladatele: No, myslím, že to si všichni asi domyslíte i bez vysvětlivek :D). Doopravdy, co jsem si měl myslet?"

„Neměl jsi dělat směšné předpoklady založené na tvých zakrnělých lingvistických schopnostech. Vážně, Harry, myslíš někdy na něco jiného než na sex?" ušklíbl se Severus, zakymácel se a jenom Harryho ruce ho udržely ve vzpřímené poloze.

„Je mi dvacet jedna, konečně jsem s mužem, po kterým jsem několik let toužil a na rozdíl od řečeného muže jsem neměl orgasmus, takže většina mojí krve je shromážděna v mým klíně; je to dostačující odpověď na tu tvojí docela stupidní otázku?" zeptal se Harry, obočí zvednuté a sarkasmus doslova odkapávající z jeho hlasu.

„Ano, ve skutečnosti ano; téměř dokonalá." protočil Severus oči. „Navíc, obávám se, že tvoje myšlenky nebyly zase tak od věci. Nedostali jsme se přesně do té části města, která udělala z kouzelnického Bangkoku, takové turistické poutní místo."

Severus zrovna dokončil své prohlášení, když dorazili k tomu, co bylo ve městě známo jako „The Strip" (pozn. překladatele: Myslím, že překlad asi není na místě, protože by to rozhodně tak nevyznělo. A nepřipomíná vám to něco?... Co třeba Liberty Avenue? J) Severus doslova táhl klopýtajícího Harryho po ulici, zatímco míjeli podívané, o kterých Harry doposud jenom slyšel. Sledoval lidi vcházející do lázní i ty, kteří z nich vycházeli, natahuje krk, aby viděl, co se děje uvnitř. Dychtivě se na Severuse usmíval, když míjeli různé noční kluby a otevírající se dveře, jak zákazníci přicházeli a odcházeli, a hlasitou, téměř zběsilou hudbu, proudící ze dveří.

Krátce nato se dostali do trochu tišší části ulice, kde stálo několik malých, jasně zářících svatebních síní, nabízejících různé typy svatebních obřadů. Severus Harryho směřoval k tiché vilce, která byla zřetelně umírněně a elegantně vyzdobená. Otevřenými dveřmi byl vidět květinový oblouk a okolo šťastně poletující hrdličky.

Harry poslušně následoval Severuse, dokud něco neupoutalo jeho pozornost. „Ach, Seve, to je perfektní!" prohlásil a přitáhl Severusovu pozornost ke křiklavé, nevkusné řadě podniků na druhé straně ulice.

Severus neochotně sledoval směr Harryho pohledu, zastavuje se jen na chvíli, aby protočil oči při pohledu na „Merlinovy svatby", kde v křiklavém křesle na malé pavlači seděl kouzelník oblečený jako sám Velký Kouzelník a kouřil mudlovskou cigaretu.

Když konečně spatřil, co upoutalo Harryho pozornost, a když rychle pohlédl na svého zářivě se usmívajícího snoubence, jeho oči se hrůzou rozšířily a rychle se zaměřily na vedlejší budovu, která oznamovala své jméno: „Zpívej během obřadu".

Severus se schoulil do sebe - všiml si svatební oslavy probíhající uvnitř. Neukázněně zpívali mudlovskou zamilovanou písničku s něčím, co vypadalo jako karaoke, zatímco oddávající,
kentaur - oblečený pozoruhodně podobně jako Elvis Presley - se zářivě usmíval na šťastný pár.

Severus stál se vzdorovitě překříženýma rukama a několik sekund zuřivým pohledem probodával budovu, než se obrátil k Harrymu. „Prosím, NEŘÍKEJ mi, že očekáváš, že se vezmeme TAM?!?"

V odpověď na Severusovu otázku Harry nadšeně kývl.

„DOOPRAVDY ode MNE očekáváš, že se vezmeme v karaoke svatební kapli s oddávajícím kentaurem, vydávajícím se za Elvise??"

Harry protočil oči v sloup a ušklíbl se. „Musíš uznat, že to bude mnohem víc náš styl než ten romantickej zapadákov, do kterýho ses mě před chvílí pokoušel zatáhnout."

Severus dramaticky rozhodil rukama. „Jistě! Proč ne?! Nic, co se tě týká, nikdy nedávalo smysl, tak proč by měla naše svatba!"

Harry Severuse vzrušeně objal kolem krku, „Oh, děkuji ti, Seve. Tak moc tě miluju!"

Severus nedokázal zabránit tomu, aby mu uniklo pobavené odfrknutí. „A nikdy ani nezkoušej zpochybňovat, že tě miluji, po tom všem, čím kvůli tobě musím projít, abych si tě mohl vzít, holomku."

„Neboj, nebudu. Navíc, dlužíš mi to. Konec konců, jsem to já, kdo je pořád neuspokojený." Harry ho chtivě políbil a jejich polibek se rychle stal vášnivým.

„Nesnesitelný, stále si stěžující holomku!" Severus natlačil Harryho proti boční zdi budovy, zatímco jeho zuby sledovaly cestu dolů po Harryho krku a jeho ruce se rychle propracovávaly přes Harryho hruď. „Tak dychtivý, tak nadržený, tak povolný."

„Jenom pro tebe," odpověděl Harry a jeho hlava se líně opřela o Severusovo rameno - hbité prsty mistra lektvarů našly svou cestu do Harryho kalhot. Severusova ruka se ovinula kolem Harryho penisu a začala zarytě zpracovávat palčivou erekci mladšího muže.

„Tak, buď hodný chlapec a udělej se pro mě, Harry," přikázal Severus mezi kousáním a lízáním Harryho čelisti.

„Ach, Bože, jooooo!" zamumlal Harry bez dechu. Jenom s několika škádlivými pohyby prstů se mu Harry v teplé spršce udělal do čekající ruky. O chvíli později ucítil zalechtání čistícího kouzla, které ho omylo, zatímco se vzpamatovával. Mezi udýchanými vzdechy dokázal vykoktat, „Ne že bych si stěžoval, ale proč teď?"

Severusův obličej se stáhl do ďábelského úšklebku. „Protože, samozřejmě, mi to přináší jasnou výhodu. Teď jsme na tom stejně a navíc jsem se podřídil tvé směšné touze ohledně našeho obřadu, takže jsem si jistý, že až tě budu mít pořádně v posteli, tak dostanu všechno, co budu chtít."

Severus vyrazil ke vchodu do budovy tak ladně, jak mohl, když vezmeme v úvahu fakt, že stěží udržel přímý směr, a nechal za sebou smějícího se Harryho zapínajícího si oblečení.

„Zmijozelové!" povzdechl si Harry, protočil oči a spěchal, aby dohnal muže, kterého miloval.


~*~

Oba potichu vstoupili dovnitř, protože kouzelnický pár před nimi právě končil svůj obřad. Rychle se jich ujala mladá čarodějka, aby vyplnili příslušné papírování, které po obřadu bude zasláno na ministerstvo. Mladá čarodějka se na Harryho zářivě usmála, když se na chvíli ukázal ve své vlastní podobě, aby mohl podepsat dokumenty. Udělal si v duchu poznámku: změnit paměť všem přítomným předtím, než spolu se Severusem odejdou, ale použít mnohem menší sílu, než použil na Popletala.

Severus a Harry byli posláni za domácím skřítkem, který jim pomohl vybrat kostýmy a pozměňující kouzla nebo formální hábity na obřad. Rozpustile se na sebe usmáli a téměř zároveň ukázali na svůj výběr. O chvíli později se vynořili z kabinek: Harry oblečen ne jinak než jako „Chlapec, který přežil" v dokonalé replice své vlastní školní uniformy zrušil kouzla, která měnila jeho vzhled radši, než aby se musel potýkat se složitým kouzelnickým make-upem, který mu nabídli; a Severus oblečený a upravený tak, aby vypadal jako sám Temný pán.

Když je dovedli do místnosti, kde se měl konat obřad, oddávající kentaur je počastoval zvídavými pohledy, ale pak se rychle uklidnil a začal obřad. Zatímco k němu šli uličkou, začal zpívat vzletnou verzi „Teddy Bear" od Elvise Presleyho, což u Harryho se Severusem odstartovalo záchvat smíchu. Když dorazili dopředu, stihli se z něj již vzpamatovat - pouze občasně se rozesmáli, ale po zbytek obřadu museli trpět kentaurův zraněný pohled. Poté co si řekli svoje „Ano", strčili jim do rukou mikrofony a přes nové záchvaty smíchu a hihňání dokázali odzpívat slova „Don't Go Breaking My Heart" od Eltona Johna a Kiki Dee.

(poznámka překladatele: Radím vám dobře… Jestli ty písničky neznáte, tak si je rozhodně nehledejte je to hrůza. Taky jsem měla radši zůstat v nevědomosti, ale abych vás nepřipravila o něco úžasnýho - Ok, jako by Elvis Presley a Elton John mohli bejt něco úžasnýho, čímž samozřejmě nechci nikoho urážet a proti gustu… - jsem si je radši poslechla a jsem si jistá, že jsem to neměla dělat.)

Když byli prohlášeni za „muže a muže", rychle se políbili, aby pouto zpečetili, vděčně odkouzlili kostýmy, podepsali smlouvu a pak shrábli svoji kopii dokumentu ze stolu. Zatímco Harry rychle seslal paměťové kouzlo na dvě magická stvoření a čarodějku, Severus aktivoval přenášedlo. Těsně před tím, než zmizeli, se jejich rty setkaly v opojném polibku.

O vteřinu později nakoukl do budovy Albus Brumbál a šťastně se zasmál. Rychle si prohlédl zastřený výraz v obličejích přítomných, zakroutil hlavou a obrátil se k odchodu. Bude muset říct Hagridovi, že pár byl skutečně v Bangkoku, a že se - k jeho překvapení a radosti - zřejmě vzal. Ano, jistě by měl Hagrida informovat… časem.~*~

Přenášedlo je docela příhodně vrátilo zpět do Severusovy ložnice. Harry, který si hned nebyl vědomý svého okolí, bezmyšlenkovitě ukročil dozadu a jeho lýtka narazila na postel. Samozřejmě se chtěl chytit čehokoli, o čem si myslel, že zabrání pádu - Severus stojící přímo před ním se zdál jako nejlepší možné řešení. Harry popadl Severuse za hábit a pokusil se nespadnout, ale jediné čeho dosáhl, bylo, že i s mistrem lektvarů přistáli na posteli.

No, někdo by si mohl myslet, že to zní jako perfektně romantický a smyslný začátek dlouhé noci plné vášně, ale ve skutečnosti - protože celá tahle kapitola je založena na sdílení pravdy - musí dokonce i autor uznat, že to, co se stalo, bylo pouze to, že zakopli, což vedlo k několika velice neromantickým věcem. Severus, který sice může vypadat jako hubený, ale ve skutečnosti je pěkně svalnatý a ne tak lehký, jak by si někdo mohl myslet, těžce dopadl na Harryho hruď a vyrazil mu dech. Harryho sevření Severusova hábitu na chvíli nebezpečně přitáhlo límec kolem jeho krku. Severusovo koleno se dostalo hodně blízko ke zničení jakékoli možnosti, kterou ti dva měli, že by se Harry někdy mohl stát otcem, a jejich čela do sebe narazila způsobem připomínajícím mudlovské zápasníky. Celkem vzato to tedy nebyl moc vášnivý začátek jejich svatební noci.

Zatímco se Harry pokoušel popadnout dech, Severus bojoval, aby se dostal z jeho sevření a jeho zmítání sebou ještě víc ohrožovalo Harryho „nádobíčko". Naštěstí po chvíli oba nabyli zdravého rozumu. Severus se na posteli převalil, doufaje, že se vymaní z Harryho sevření, aniž by zranil sebe nebo jeho a Harry zašeptal kouzlo, které je oba zbavilo omezujícího oblečení. Výsledky byly přinejmenším překvapivé. Harryho tělo bylo nyní nad Severusem, jeho kolena a ruce vedle těla mistra lektvarů podpírali Harryho váhu tak, že se navzájem dotýkali pouze ztopořenými penisy. Při náhlém doteku kůže na kůži oba hlasitě zasténali.

Harryho smaragdové oči pobaveně zářily dolů na Severuse. „Myslel jsem, že dnes jsi chtěl být nahoře?"

„Drzý spratku. Ještě chvíle toho tvého klíštěcího sevření na mém hábitu a uškrtil bys mě."

„No a ještě pár máchnutí těmi tvými kostnatými koleny a stejně bych byl po zbytek noci v bolestech. Naštěstí," pokračoval Harry a smyslně se začal otírat o tělo své milence jako kočka, „jsem nás předvídavě zbavil oblečení."

„Radši bys s mým společenským hábitem neměl udělat nic nepatřičného, Pottere," varoval ho Severus, ale pobavený lesk v jeho očích a kroutící koutky zradily jeho pokus o přísný tón. „Měl bys vědět, že byl dost drahý."

Harry protočil oči v sloup a otočil jejich těla, takže na něm spočívala Severusova váha a jejich nohy byly vzájemně propletené. „Myslím, že teď je to „Potter-Snape" nebo „Snape-Potter", co se ti líbí víc. A tvůj drahocenný hábit je v pořádku. Navíc, kdyby nebyl, jednoduše bych ti koupil nový. Stejně tě potřebuju začít rozmazlovat."

„Rozčilující pacholku."

„Takže budeme mluvit celou noc? Nebo mě ošukáš? Protože jestli bys to chtěl radši jinak…"

„Ne, ne dnes večer. V žádném případě se téhle příležitosti nevzdám."

„Severusi, tuhle příležitost budeš mít kdykoli budeš chtít, po zbytek mého života," odpověděl Harry upřímně. „Nikam se ráno nechystám; ani pak, nikdy."

„Ani já."

Severusovy rty se snesly na Harryho v lačném polibku. Jejich ruce putovaly po těle toho druhého, objevuje pevné svaly a jemné, měkké maso. Pomalu se na posteli přesunuli do lepší pozice a Severus nakonec přerušil polibek, aby se jeho rty a jazyk mohly vydat na průzkum dychtivého těla pod sebou.

Sex byl pro Severuse vždy naplněn zuřivostí a zoufalstvím - jeho partneři měli zájem jen o samotný čin, ne o něj. A pokaždé, když to skončilo, byl zanechán chtějící… potřebující něco jiného, něco více… někoho… někoho potěšeně sténajícího a lapajícího po dechu, zatímco se bude svíjet pod Severusovýma zkušenýma rukama. Severus toužil po prozkoumání každého palce Harryho těla - na jednu stranu věděl, že bude mít zbytek života, aby zmapoval tělo svého manžela, ale jedna jeho část zoufale volala, že to všechno může s ránem skončit. A tak objevoval, co mohl.  Líbal prací ztvrdlé konečky prstů, oždiboval jemné maso na spojnici Harryho krku a ramene, jeho nehty jemně sevřely vršky Harryho bradavek a nakonec si jeho jazyk razil cestu přes vypracované břicho, noříce se do pupíku bývalého Nebelvíra a konečně olizuje jeho pýchu.

Severus obkroužil jazykem špičku Harryho penisu, chytil ho do ruky, sál a hladově polykal první kapky slané emise prýštící z Harryho penisu. Dlouhými tahy jazyka olízl celou Harryho délku, jeho prsty bloudíce níže nejdříve pomazlily pevný šourek, a pak se vydaly k Harryho otvoru. Jakmile jeho prst začal škádlivě kroužit kolem Harryho otvoru a jeho druhá ruka začala šátrat v nočním stolku po lubrikantu, cítil, že se Harry posadil. „Ještě ne… prosím… ještě jsem na řadě já."

„Trapiteli," zapředl Severus a nafoukl se, ale přizpůsobil se Harrymu přání. A další protesty zanikly, když mu Harry vrazil jazyk hluboko do pusy.

Harryho zkušenosti se sexem se od těch Severusových diametrálně lišily. Harry prožil několik krátkých vztahů s čarodějkami i kouzelníky - nic, co by vedlo k něčemu trvalému. Rychle si uvědomil, že lidé s ním byli většinou kvůli jeho jménu a slávě, takže často hledal sexuální úlevu v mudlovském světě. Kvůli své nedůvěřivosti začal hrát v posteli dominantní roli. A bylo vzácné, že by našel někoho, komu by věřil natolik, aby ho nechal převzít kontrolu. Ale opět, Severus Snape byl výjimka.

Harry se svým průzkumem nespěchal, ale byl popoháněn rychle rostoucí touhou. Zrychlil a pouze několikrát poškádlil Severusův penis, a pak si vlezl zpátky na postel a vyměnili si pozice.

„Teď," přikázal, zatímco jeho ruce cestovaly po Severusových zádech.

„Co?" škádlil ho Severus a ždibl ho do spodního rtu.

Harry necítil nutnost odpovídat. Prostě chytil Severuse za ruku a navedl jejich spojené ruce ke svému svraštělému otvoru, zašeptal proti jeho rtům lubrikační kouzlo a opatrně strčil svůj i Severusův prst dovnitř.

„Aha, tohle," zasténal Severus, když se Harryho ruka vytratila a přitiskla se k jeho zádům. Zatímco Severus pokračoval v přípravě, jejich rty a jazyky se potkaly v dalším dech-beroucím polibku.

„To stačí, Severusi," zakňoural Harry, jeho oči touhou rozšířené tak, že kolem černých zorniček stěží probleskávala smaragdově zelená. „Prosím, potřebuju tě uvnitř."

Severus sám lapal po dechu touhou, ten pocit Harryho rukou na jeho těle byl téměř ohromující, ale odmítl uspěchat přípravu. „Ještě ne. Nechci tě zranit."

„Nejsem nějakej zatracenej panic, Seve," oponoval Harry. „Už mě konečně ošukej."

„Tohle možná není poprvé, co si tě někdo bere, ale je to poprvé, co si tě beru , a chci, aby to bylo pamětihodné." Konečně spokojený, vytáhl prsty - Harry byl dostatečně roztažený.

Harry zakňoural v protestu, ale pak ucítil, že jeho boky byly zvednuty, zatímco pod ně byl strčen polštář, a že špička Severusova penisu se připravila k průniku. „Jak bych na tohle mohl někdy zapomenout?" vydechl, zatímco mu Severus přitlačil kolena k hrudi a pomalu do něj vstoupil.

Když byl Severus konečně uvnitř Harryho, nohy bývalého chytače se kolem něj pohodlně obtočily. Jeho tělo se nahnulo nad Harryho a Severus konečně odpověděl vlastní rétorickou otázkou. „Jak by některý z nás mohl?"

Severus začal pomalu přirážet a jeho tempo se rychle zvyšovalo, jak byli oba přemoženi touhou. Za chvíli oba rychle směřovali k vyvrcholení. Harryho ruka vklouzla mezi ně, aby se postarala vlastní penis a Severus na Harryho přání začal do úzkého tunelu přirážet rychleji a tvrději. Oba vyvrcholili téměř zároveň, teplo Harryho spermatu stříkajícího mezi ně a stahování Harryho análních svalů poslalo Severuse přes hranu. Ještě jednou přirazil a vyslal své semeno do sametu Harryho zadku.

Severus se odtáhl a zhroutil se na Harryho hruď. Harry vděčně přijal váhu Severusova těla, zatímco se oba pokoušeli popadnout dech.

Sex byl lepší, než jaký kdy zažili. Prožitek byl zvýšený Veritasérem navozenou otevřeností, která umožnila říct tomu druhému přesně to, co v sexu měli nebo neměli rádi, co je potěšilo a co ne, nasměrovat partnera k tomu, aby je potěšil tím, co si nejvíce užívali. Nebylo žádné hádání, žádné schovávání a žádná možnost přemýšlet, jestli byl partner uspokojený. Žádná falešná slova chvály, jenom upřímné a trvalé prosby a sliby.

Pomalu se pohnuli, nabízeje si jemné polibky, něžnosti a slova lásky. O rychlé čistící kouzlo později si leželi uhnízděni v náručí, oba se stejným vědomím, že mají úžasnou možnost říct si věci, které ostatním párům trvá zjistit roky, jestli je vůbec zjistí. Sdíleli tajemství, sdíleli své minulosti, řekli tomu druhému věci, které stěží přiznali sobě, a pak konečně, když už nemohli udržet oči otevřené, usnuli. Se spánkem a časem se Veritasérum pomalu vyloučilo z jejich systému, a když slunce konečně vykouklo nad obzor a nakouklo oknem, našlo ty dva přilepené k sobě, bez nejmenší vzpomínky na předchozí noc.

13.02.2011 10:51:15
yellow
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
VAROVÁNÍ: Povídky na této stránce obsahují sexuální scény nepřístupné osobám mladším 18 let. V případě, že vám je méně než 18 let, opusťte prosím tyto stránky. Stejně učiňte, vadí-li vám párování muž/muž.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one