aneb Trahit sua quemque voluptas.

Harry Potter se pokusil otevřít oči, ale zjistil, že nemůže. Měl je slepené. Podíval se na vnitřek svých víček a pokoušel se nevnímat bolest, která začínala přímo za jeho levým okem. Uvědomil si, že to není dobrý nápad, aby dneska vstával. Jak se pomalu probíral, cítil sucho v puse, bolest v zádech a kručení v žaludku.
//Tak takhle vypadá kocovina?// pomyslel si. Ležel a pokoušel se nehýbat. Věděl, že dokonce i pohyb prstem by způsobil obrovskou bolest i v místech, o kterých dokonce ani nevěděl, že má. Vzpomínky z minulé noci se k němu vracely poněkud zdráhavě: pamatoval si oslavu, pamatoval si pití. Mudlovské pití, které nikdy předtím nepil. Tequilu…
//Nedělá mě zatraceně šťastným,// pomyslel si naštvaně, když se mu vybavila jistá písnička. Pamatoval si, že s někým mluvil, se spoustou lidí, ale za boha nevěděl s kým. A vybavoval si, že ho někdo, opět nějaká neznámá osoba, strčil na postel.
Zasténal v sebelítosti a pokusil se zvednout ruku nad obličej, protože sluneční svit se rozléval přes stromy, záclony, jeho hlavu, jeho oči… a zjistil, že jí nemůže pohnout. Něco ji drželo. Něco na něm leželo. Něco velkého a lidského a určitě mužského podle vyvinutých svalů na hrudi, které se proti němu tlačily. Stále neschopný a nepřející si otevřít oči, Harry použil své tělo, aby zkusil vypátrat identitu osoby, se kterou sdílel postel. Cítil hebké nohy, které se tlačily k jeho vlastním, přestože chodidla rozhodně nebyla ve stejné úrovni.
//Někdo vyšší než já// vyvodil.
Cítil pevné svaly na stehnech obtočených jemně kolem jeho.
//Někdo hubený a svalnatý// pomyslel si s malým zachvěním.
Cítil slabou ranní erekci na svém boku.
//Oh ano, určitě muž// uvědomil si s úšklebkem.
Cítil jemné pevné břicho a ruce obtočené kolem svých zad a krku.
//Někdo něžný//
Prsty volně propletené s jeho,
//Někdo láskyplný//
a rty jemně přitisknuté k jeho krku,
//Někdo vášnivý//
Osoba ležící na něm tiše zasténala a trochu pohnula hlavou, zřejmě také pociťovala kocovinu. Jak tam Harry ležel, ucítil dlouhé, jemné vlasy svého tajemného milence, jak se otřely o jeho hruď. Byly hezké, byly teplé, byly … mastné? Se zábleskem inspirace, a doufal, že i šílenství, Harry najednou věděl, kdo je ta osoba, která na něm leží. Nechtěl otevřít oči, nemohl otevřít oči, nechtěl vědět pravdu, nechtěl vědět, jestli ta osoba, která tak jemně držela jeho ruku, byla tou osobou, kterou si myslel, že je. Neotevře oči. Otevřel oči, jasně safírově zelené oči se dívaly do tmavých uhlově černých očí profesora Snapea.
10.08.2011 20:10:06
yellow
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
VAROVÁNÍ: Povídky na této stránce obsahují sexuální scény nepřístupné osobám mladším 18 let. V případě, že vám je méně než 18 let, opusťte prosím tyto stránky. Stejně učiňte, vadí-li vám párování muž/muž.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one