aneb Trahit sua quemque voluptas.

Severus se probudil brzy a velmi nepohodlně. Byl plně oblečen a leželo na něm něco velkého a těžkého.
// Bože, znova ne.//
Zasténal nad ironií situace – po té, co si slíbil, že se chlapce až do ukončení školy nedotkne, stane se něco takovýho. Tentokrát alespoň nebyl nahý.
// Tlačil jsem se na plně oblečeného studenta a měl jsem orgasmus!!!//
Nikdy se necítil více zahanbený kvůli svému sexuálnímu životu. Nebyl zahanbený kvůli tomu, že se to stalo (i když taky trochu), ale zahanbený kvůli tomu, že se o někoho třel a udělal se do kalhot – a byl to jeden z nejintenzivnějších zážitků jeho života.
Severus se opatrně vymanil z objetí svého mladého milence a přesunul se do koupelny. Poté, co si ulevil a vyčistil si zuby, Severus se rychle svlékl a vstoupil do mrazivě chladné sprchy. Když se cítil zcela probuzený a rozumně uvažující, nastavil si normální teplotu a začal se mydlit.
// Nemůžu tomu uvěřit. Nejenže jsem se cítil, jako by mi bylo sedmnáct, ale dokonce jsem si i probudil jako by mi bylo sedmnáct.//
Severus se potichu zasmál své duchaplnosti, když si ale uvědomil hlubší smysl svého prohlášení , zamračil se, okamžitě vypadají mnohem víc jak on sám.
// Bože, jestli to Albus zjistí, Minerva si naservíruje moje koule na stříbrným podnose a radši nezmiňuju Lupina, kterej se mi pokusí vyříznout srdce lžící. Nemůžu uvěřit, že jsem byl tak nezodpovědný!!//
Severus vylezl se sprchy, usušil se a oblékl se předtím, než se vrátil do ložnice, aby čekal, než se jeho mladší milenec probudí.
Harry se vzbudil brzy a velmi nepohodlně. Byl pořád úplně oblečený a ta teplá měkká věc, na které ležel vstala a odešla před deseti minutami. Otevřel oči, unaveně se rozhlédl a uvědomil si, že přestože tuto místnost znal, rozhodně to nebyla ta, kde by se měl nacházet.
Když se díval po pokoji, potkaly jeho unavené oči hluboké ebenové, jak se na něj od krbu díval Severus.
// Bože, znovu ne.//
„Severusi, je všechno v pořádku?“ Severus vypadal, alespoň co se Harryho týkalo, trochu naštvaný, a Harry si nebyl jistý proč, vzhledem k tomu, že spolu strávili noc.
„Udělal jsem něco špatně?“
Severus sledoval, jak se Harryho obličej stáhl, ten chlapec vypadal absolutně zničený. Severus v duchu zasténal.
// Dobrá práce, Seve. Samozřejmě, že se chlapec bude bát, vzhledem k tomu jak se tváříš!!!//
„Neboj se, Harry. Všechno je v pořádku. Jen si musíme promluvit o včerejší noci, ale to je všechno. A nemysli si, že když jsem řekl, že si musíme promluvit, že je něco špatně. Proč si nedáš sprchu? Rychle ti vyčistím oblečení a pak si můžeme promluvit.“
Harry rychle přitakal a začal si vymotávat chodidlo z pokrývek.
„Jsi si jistý, že je všechno v pořádku, Severusi?“ I přes Severusovo ujištění se Harry stále trochu bál.
„Všechno je v pořádku, Harry. Osprchuj se a já u domácích skřítků objednám nějakou snídani. Musíš jít na vyučování.“
„Dobře, Severusi.“
Harry došel do koupelny a začal se svlékat. Slyšel Severuse přecházet ve vedlejší místnosti, stlát postel a objednávat jídlo od domácích skřítků. Nahý Harry rychle otevřel dveře a opatrný, aby nic neukázal, hodil oblečení Severusovým směrem.
„Vyčistíš mi je prosím? Jen mi je hoď zpátky, až budou hotový. Děkuji, Severusi.“
Harry stál ve sprše a nechal si téct teplou vodu po zádech.
// No, to bylo zatraceně hloupý!! Ten muž mě již viděl nahého a včera v noci jsme měli sex. VZPAMATUJ SE.//
Zavrtěl hlavou a začal se mýt, přemýšleje o tom, co se minulé noci stalo.
// Wow, a ještě jednou wow. Nemůžu tomu uvěřit.//
Harry cítil, jak začíná topořit.
//Ne. V žádným případě. Odmítám znovu onanovat v týhle sprše!//
Odhodlaně ignorující svoji poloerekci, Harry si umyl zbytek těla. Poté, co si rychle umyl vlasy, se cítil mnohem lépe a mnohem probuzeněji, zabalil se do osušky a čekal než bude Severus hotový s jeho oblečením. Viděl, jak má kvůli erekci vepředu vyboulený ručník.
// To začíná bejt směšný!!!//
Severus rychle vyčistil Harryho oblečení, seděl a čekal, až bude vysprchovaný. Když přestal slyšet sprchu, zaklepal na dveře koupelny.
„Jsi zakrytý Harry?“
„Ano, Severusi.“
Severus otevřel dveře a uviděl Harryho stojícího zády k němu zabaleného do velké načechrané bílé osušky. Harry se k němu otičil a Severus,museje se hodně snažit, aby zůstal chladným a vyspělým čelíce polonahému Harrymu, mu podal čisté oblečení.
Harry měl evidentně jiné představy. Severus s úžasem hleděl, když Harry upustil osušku a dech se mu zadrhl v krku.
// Ach Bože, MOJE OČI!!//
Harry se zřejmě dostal přes svou počáteční stydlivost z dnešního ráda a stál před ním hrdý,
// mimo jiné věci//
a úplně nahý. Severus byl omráčený, šokovaný a okamžitě vzrušený.
Harry byl omračující. Více než omračující, byl překrásný. Zcela jasně se svým tělem neměl žádný problém a Severus si nemohl pomoc, aby ho nepřejížděl pohledem. Harry vyrostl. Konečně se jeho růst zrychlil a teď byl jen o několik centimetrů nižší než Severus se svou impozantní výškou šesti stop. Byl hubený, ale svalnatý. Roky létání na koštěti mu zajistily hubený pas a boky a svalnatá stehna. Předchozí dva roky neustálého přípravy na válku, daly jeho pažím a hrudi vzhled, který mohl Severus jenom obdivovat. Mezi temnými bradavkami měl malý cákanec chlupů a druhý mu vedl od pupíku do klína. Obličej již neměl roztomilý dětský, který Severus tak nenáviděl. Harry se změnil v hezkého mladého muže s pevnou čelistí a krásnýma velkýma očima.
// Je překrásný. Co vidí na někom jako jsme já?//
Harry přešel k Severusovi, který byl stále jako zkamenělý u dveří.
"Nechci tě šokovat, Severusi, ale to co jsme dělali minulou noc bylo úžasné. Jeden z nejlepších orgasmů, které jsem kdy měl. Už několikrát jsme měl nějaký druh sexu a jsem si vědom, že jsi mě ještě ve skutečnosti neviděl nahého. Teda, co si oba pamatujeme. Předtím, když jsem ti strčil oblečení dveřmi, aniž bych se ti ukázal, to bylo směšné. Chci, abys mě viděl nahého. Chci, abys věděl, co dostaneš.“
Harry se během řeči posouval k Severusovi a teď stál jenom několik centimetrů od něj. Harry natáhl se natáhl a chytil staršího muže za ruku. Stále hledíce na Severuse ji zvedl a dal si ji na tvář.
„Vím, že to bude trochu divný, Severusi. Vím, že jsem si nevybrali zrovna to nejlepší místo a čas na vztah, a Bůh ví, že přátelům a rodinám nás obou se to nebude líbit, ale nechci přestat. Nevím, o čem jsi chtěl dnes ráno mluvit, ale chci tě ujistit, že o našem vztahu nebo jak pokračuje nemám žádné pochyby. A chci, aby rozumněl, že jsem úplně spokojený se vším, co po mně chceš.“
Severus byl znovu šokován (a omráčen).
// Bože, ví ten chlapec s čím si zahrává??//
„Harry…já…ehm… nemám tušení, co říct. Myslel jsem, že nic, co bys mohl říct, případně udělat by mě mohlo překvapit, ale dokázal jsi, že jsem se zase mýlil. Ale nemusíš se bát. Přesně vím, co dostanu a jenom to posiluje moje rozhodnutí. Jestli by ses měl něčeho bát, tak je to, jak vypadám pod tímto oblečením. Už nejsem mladý, a přestože se udržuji v kondici, nemůžu popřít, že jsem vyzáblý, sešlý a středního věku.“
Harry si položil ruku přes Severusovu, kterou měl na obličeji a stoupl si přímo k němu, takže se jejich těla dotýkala a objal Severuse. Severus upustil Harryho oblečení na zem.
„Na tom nezáleží, jak vypadáš, Severusi. Myslím si, že jsi perfektní. Elegantní, nádherný a hrdý. Jsi všechno, co bych od muže mohl chtít.“
Severus sundal ruku z Harryho obličeje a chytil Harryho kolem pasu, trochu se smějíc.
„Bože, Harry, jsi ten nejzvláštnější a nejvíce překvapivý muž, jakého jsem kdy potkal.“
Harry se trochu odtáhl a s malým úšklebkem se podíval Severusovi do očí.
„Vím, že to miluješ, Seve.“
Severus zvedl obočí. „Už si dáváme přezdívky?“
Harry se zasmál.
Cítě, že se Harry trochu zachvěl,
// Ostatně ten chlapec je stále nahý… u mě v náručí….ááá…//
Severus zabalil Harryho do svého pláště.
„Vy se, pane Pottere, potřebujete obléci.“
Harry se jemně posunul v objetí a otřel si stehno o Severusovu částečnou erekci.
„Ve skutečnosti, profesore Snape, si myslím, že vy se potřebujete svléci.“
Severus cítil, jak se o něj Harry jemně tře bokem, způsobuje rostoucí zájem v jeho spodnějších částech. Severus nechal spadnout svůj plášť a rychle posunul ruce, aby zastavil Harryho pohybující se boky.
„Opravdu si potřebujeme promluvit, Harry.“
Harry našpulil rty, stále pevně držíc Severuse a stále se tlače proti profesorovu klínu, přestože se v Severusově pevném stisku nemohl hnout.
„Nemůžeme si chvilku hrát, a pak mluvit? Oba to chceme. Cítím tě proti sobě, a kdybys trochu pohnul rukou, taky bys mě cítil.“
Severus cítil, jak se jeho ruka sama od sebe pohnula. Vrátil ji rychle zpět na Harryho bok a zasténal.
„Harry, přestaň mě pokoušet. Opravdu si potřebujeme promluvit a to nezvládneme, když tě úplně nahého držím v náručí.
Přes své protesty Severus cítil jak jeho rozhodnutí a sevření Harryho boků ochabují. Harry znovu začal jemně a rytmicky třít Severusův klín.
„Prosím, Severusi. Musíme si promluvit, ale žádný z nás toho právě teď není schopný. Ty se mně nechceš dotýkat? Nechceš, abych se tě dotýkal? Oba jsme vzrušení, nemá cenu to popírat. Chci se tě dotýkat Severusi. Chci tě ochutnat, uspokojit tě.“
Severus cítil, jak se mu jeho mužství s každým Harryho slovem zachvělo.
// Přijdu do pekla!!//
Sténaje, násilím strčil jazyk do Harryho úst v drtivém polibku, drancuje jeho ústa a kouše jeho rty. Byl agresivní a hrubý, svíraje Harryho v objetí a zvedaje ho z podlahy.
Harry byl úplně vzrušený. Nikdy před tím tuto stránku svého učitele lektvarů nepoznal a bylo to úplně vzrušující. Harry se chytil profesora nohama kolem pasu a začal se o něj třít, nepřetržitě sténaje během Severusova polibku.
„Ach, ty jsi ale malá potvora?“ zavrčel Severus do Harryho ucha než ho znovu políbil.
Harry málem vyvrcholil jen z toho prohlášení. Trochu se od Severuse odtáhl a zasténal, „Bože, Severusi, neměl jsem tušení, že máš rád, když sténám.“
„A já neměl tušení, že to máte rád drsně, pane Pottere.“
Severus sevřel Harryho ještě pevněji a začal se přesouvat do ložnice. Prakticky hodil Harryho na postel, a zastavil se, aby ho mohl – znovu – obdivovat. Chlapec byl vzrušený, jeho obličej zrudlý, hlava zakloněná a odhalující krk, a nohy od sebe, krásně rámující jeho ztopořený penis. Severus se natáhl a namočil si prst do emise, která se třpytila na vršku. Zvedl si ho ke rtům a olízl ho před tím, než si ho strčil do pusy a zcela se ztratil v Harryho delikátní chuti.
Harry sledoval svého milence a byl překvapený a potěšený doopravdy smyslným pohledem na mužův obličej, když si olizoval vlastní prst. Ochutnával tu chuť, jako by to bylo skvělé víno, cucaje každou kapku, před tím než si vytáhl prst z pusy a olízl si rty. Harry se zvedl na lokty v tranzu tím, co Severus dělal. Stále vzepřený na loktech sledoval, jak si Severus klekl před postel.
„Teď, Harry, i když bych si moc přál vykouřit tě,“ Harry se trochu zachvěl, „nechci, aby to mezi námi pokračovalo příliš rychle. Chci si s tebou vychutnat každý jednotlivý moment, užít si každou další věc, kterou spolu budeme dělat, takže se tě budu jenom dotýkat rukama.“
Severus přejel Harrymu rukama po stehnech – mačkajíc je, masírujíc je a jemně tře.
„Chci, abys všechno cítil. Chci, aby moje ruce znaly důvěrně tvoje tělo předtím, než to zakusím něčím jiným.“
Harry funěl jako kdyby zaběhl maraton. Severus přesunul ruce nad Harryho mužství a zastavil se doslova milimetry předtím, než se by se ho dotkl.
„Bože, Severusi, dotkni se mně. Přestaň mě takhle škádlit.“
// Je mi sedmnáct, chceš, abych ti explodoval do obličeje v tu chvíli, kdy se mně dotkneš?//
Nicméně to Harry neřekl nahlas.
„Baví mě škádlit tě, Harry. Miluji pohled na tvůj obličej, ten prosebný výraz v tvých očích. Způsob jakým prohýbáš záda, abys dostal boje ještě kousek výš. Mohl bych se udělat jen ze sledování tě.“
„A já bych se mohl udělat jen z poslouchání tvého hlasu, Severusi. Nemáš ani tušení, jak moc mě vzrušuješ jen když mluvíš. V hodině to je noční můra, protože tam sedím s erekcí, když poslouchám, jak mluvíš o těch nejvíc nechutných přísadích.“
// Uvidíme, jestli ho přinutím, aby se mně dotknul.//
„Víš, jednou jsem během tvé hodiny onanoval, když jsem tě poslouchal. Třel jsem si přes oblečení penis a představoval jsem si, že mi říkáš prasárny tím tvým postelovým hlasem. Udělal jsem z toho lektvaru takovou kaši, protože jsem neposlouchal, co říkáš, ale jak to říkáš. Byl jsem tak vzrušený, vrtěl jsem se na židli a supěl. Každý předpokládal, že se pokouším zadržet vztek, neuvědomili si, že pod hábitem mám vytažený penis a onanuju zatímco mluvíš.“
Severusovy oči se zaleskly touhou a trochu pootevřel ústa.
// Ten chlapec mě zabije.//
Nakonec podlehl pokušení a dotkl se Harryho roztouženého mužství. Vzal ho do ruky a začal ho jemně tahat. Harry těžce dýchal a hlasitě zasténal, když mu Severusova druhá ruka začala ve stejném rytmu jemně mačkat varlata. Zrychluje tempo, Severus použil emisi na Harryho penisu, aby ho lépe zlubrikoval a ještě zrychlil.
„Oh…Severusi…“ Harry byl bez dechu. Stále vzepřený na loktech se podíval dolů na Severuse, a jak ho vede k vyvrcholení. Výraz vysokého soustředění na Severusově tváři byl elektrizující. Severus se mu stále díval do očí, když druhou rukou začal hladit Harryho hráz a jemně dráždit jeho anální otvor.
Harry ještě víc roztáhl nohy, aby svému milenci umožnil lepší přístup.
„Hrál sis někdy Harry se svým zadkem?“¨
Vzdychající Harry nebyl schopen odpovědět, takže jenom kývl hlavou.
„Bylo to dobrý?“
Opět, kývl hlavou.
//Ale takhle dobrý to nebylo!!//
Severus jemně pohladil Harryho vstup předtím, než do něj opatrně vsunul jeden prst. Harry zaklonil hlavu a hluboce hrdelně zasténal. Stále se věnuje jeho penisu, aby ho rozptýlil od invaze do něj, Severus začal prstem jemně pohybovat dovnitř a ven. Pak ho vytáhl úplně a Harry vydal hluboký sten na protest, ale Severus si prst pouze olízl, aby ho lépe zlubrikoval a strčil ho zpět trochu prudčeji než předtím. Harryho varlata se napjala, když Severusův ohnutý prst se otřel Harrymu o prostatu.
Harry vyjekl, doslova vyletěl z postele a udělal se Severusovi do ruky, jeho semeno se rozstříklo na jeho břicho a Severusovo čisté oblečení.
Harry padl zpět na postel, úplně vyčerpaný a asi pět minut nesouvisle mumlal.
Severus se zasmál stavu svého mladého svěřence a odešel do koupelny, aby si vzal čisté oblečení. Jemně si utřel ruce a chlapcovo břicho, způsobuje, že se Harry otřásl potěšením pokaždé, když se dostal blízko k jeho penisu.
Severus si začal svékat oblečení, aby se před vyučováním převlékl, ale stěží začal, když si před něj Harry klekl.
„Oh, nemysli si, že se z toho tak jednoduše vyvlečeš,“ zavrčel Harry.
Harry měl divoký, hladový výraz v očích, který okamžitě způsobil, že Severusův částečně ztopořený penis okamžitě ztvrdl. Kdo mohl tušit, že se ten chlapec tak rychle zotaví, obzvlášť vezmeme-li v úvahu, že jsme ho právě nechal téměř v bezvědomí. Severus se natáhl a zvedl Harryho obličej tak, bay se na něj podíva a řekl: „Harry, neočekávám nic na oplátku.“
Harry neodpověděl. Jen zvedl ruku a otřel ji jemně o Severusův stále oblečený penis.
Byla to ta nejvíc erotická věc, jakou Severus kdy viděl. Nahý Harry klečící před ním, jednou rukou pečující o Severuse, druhou o sebe. Trvalo to jen asi dvě minuty Harryho péče, než Severus vyvrchol. Harry se předklonil, aby chytil každou kapku jazykem. Severus se zatřásl a padl na postel, přitahuje Harryho k sobě.
// Pár minut odpočinku//, pomyslel si, // a pak si promluvíme.//
11.10.2010 21:30:39
yellow
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
VAROVÁNÍ: Povídky na této stránce obsahují sexuální scény nepřístupné osobám mladším 18 let. V případě, že vám je méně než 18 let, opusťte prosím tyto stránky. Stejně učiňte, vadí-li vám párování muž/muž.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one