aneb Trahit sua quemque voluptas.

Harry se pokusil zavřít oči a předstírat, že to byl sen. Neprobudil se s nejhorší kocovinou na světě. Neprobudil se a nenašel na sobě ležet nahého muže. NEDÍVAL se právě do očí svého nenáviděného profesora lektvarů.
//Prosím Bože, nedovol, aby si všiml, že jsem vzhůru.//
„No, Pottere, vypadá to, že máme malý problém.“ Harry si zhluboka povzdechl. Jediné, co by mohlo tuto chvíli udělat ještě horší, by bylo, kdyby Ron s Hermionou vtrhli dovnitř. Jakmile tato myšlenka pronikla do Harryho zamlženého mozku, jeho oči se prudce otevřely, automaticky se rozhlédl po místnosti, aby se ujistil, že jsou sami. „Nebojte se, pane Pottere. Jsme v mé komnatě a dveře jsou zamčené.“
Harry si uvědomil, že nakonec bude muset svému profesorovi čelit a znovu se podíval do černých očí, které na něj upřeně hleděly. Byly naplněny veselím, zmatením a nějakou bolestí, nevysloveným důkazem, že Snape ve skutečnosti trpěl stejně jako Harry.
„Ehm, pane profesore? Ne, že bych nemiloval ponížení, které mi tato situace přináší a netěšil se na muka, která budu prožívat, když se na vás podívám ve třídě, ale myslíte, že byste mohl, ehm, ze mě trochu…slézt?“

Snape se ušklíbl. Opravdu to byl domýšlivý malý spratek.
„Pane Pottere, nemyslíte si, že kdyby to někdo zjistil, tak bych byl stejně rozpačitý jako vy?“
Nicméně profesor Snape pomalu vytáhl ruku ze sevření černovlasého mladého muže pod sebou a vymanil se z velice pohodlné pozice, ve které právě byl. Vstal a opatrně vytáhl jednu pokrývku, aby zakryl svou stále znatelnou erekci, a zabalil do ní své nahé tělo.
//Měl jsem pravdu // pomyslel si Harry. //vysoký, hubený, svalnatý… přestaň. Nenávidíš tohohle muže; nezjisti ještě, že tě přitahuje!//
Harry sledoval, jak se Snape schoulil do velkého křesla vedle krbu a nalil si skleničku z karafy na krbu. „Ehm, nemyslíte si, že je na ní trochu brzo, pane profesore? Myslím, když zvážíte naši současnou kocovinu a … ehm situaci?“
„Ne, Pottere, nemyslím si, že je na ni příliš brzo, věřím, že je to přesně to pravé. A když to stále nazýváte „naší“ situací, vadilo by vám, kdybyste se ke mně připojil?“
„Ne, děkuji, pane, myslím, že minulou noc jsem měl dost. Vadilo by vám, kdybych použil vaši koupelnu?“
„Poslužte si.“ Úšklebek.
Když se Potter vymotával z přikrývek a zamotával se do deky, Severus měl několikasekundovou možnost vybavit si události minulé noci.
„Ah, Harry,“ zabručel.
„Ano, pane?“ Harry si nervózně olízl rty a cítil, že jeho penis sebou škubl při tom hlubokém hrdelním zavrčení.
„Ve skříni jsou nějaké osušky, tvoje oblečení je…“ ukázal rukou se skleničkou „rozházené okolo. Myslím si, že by ses měl umýt, obléci se, a pak si o tom můžeme promluvit.“
„Ano, profesore.“ Harry rychle sbíral své oblečení a po celou dobu si byl vědom upřeného pohledu svého profesora. Lehce se zachvěl, vklouzl do koupelny a pustil sprchu.
//Pane Bože// pomyslel si se zatajeným dechem, //tohle bylo pravděpodobně nejvíce ponižující, bolestivé…//
Harry si slabě povzdechl a vlezl do sprchy. Teplá voda mu tekla po zádech a snažil se vybavit si události předchozí noci, ale nebyl moc úspěšný. Vybavovaly se mu pouze záblesky. Pálení v krku po tequile, studený vzduch na obličeji, jak ho někdo vzal ven, pocit jemné kůže na své vlastní, s velkou pravděpodobností nejtalentovanější ústa, jaká kdy poznal, ovinutá kolem jeho penisu. Harry si uvědomil, že je vzrušený jen z představ, co se stalo minulou noc. Představil si dotyk Snapeových úst na svých, chuť jeho jazyka. Představil si dotyk jeho ruky na svém penisu, jeho prsty ve svém zadku. Harry, těžce dýchající a oči lehce přivřené, sevřel ruku kolem svého bolestivého ztopoření. Několikrát si po něm přejel rukou a zasténal. Přejel si prsty podél zadku a představoval si, že je to Snapeův jazyk. Opřel se zády o dlaždičky a představil si Snapea, jak před ním klečí, hluboce saje jeho úd a jemně pohybuje svým vlastním. Harry drtil svůj penis, zatímco mu tyto jasné myšlenky probíhaly hlavou. Jen si uvědomil, že to nejsou představy, ale vzpomínky a vystříkl na ruku a dlaždice. Vzepřel se a úplně bez přípravy si strčil tři prsty do zadku, představuje si Snapeův obličej zkřivený potěšením, jak si ho hrubě bere. Harry si jednou, dvakrát, třikrát udeřil na prostatu a opět dosáhl orgasmu, jeho semeno rychle odnášela voda. Těžce dýchal a svezl se dolů po dlaždičkách, až příliš pozdě si uvědomil, že během svého druhého vyvrcholení řval Snapeovo jméno. Proboha, tohle nikdy nepřežije!

Snape zavřel oči a pokoušel si vybavit události předchozí noci. Nemohl uvěřit, že se právě vzbudil v posteli s Harrym Potterem, svým největším nepřítelem, zhoubou jeho osoby a subjektem jeho fantazií za posledních šest měsíců. Chlapec byl právě ve sprše a myšlenka na něj, nahého a úžasného přímo za dveřmi byla dost na to, aby byl opět vzrušený. Dělal vše, co mohl, aby nešel, nerozrazil dveře a nevzal si ho přímo v koupelně na podlaze. Severus vstal, začal přecházet po pokoji a silou vůle se pokoušel zbavit své erekce. Zastavil se u šatníku, aby si vytáhl oblečení, věděl, že ji tak schová lépe než pomocí slabé bílé přikrývky, kterou používal doposud. Procházeje kolem dveří koupelny, zaslechl zevnitř zasténání. Ten chlapec měl zřejmě mnohem větší kocovinu, než si myslel. Přitlačil ucho ke dveřím a slyšel nezaměnitelné těžké dýchání značící sex. Ten chlapec zjevně masturboval v jeho sprše.
Snape zasténal, jak představy zaplavily jeho mysl. Harry na kolenou na podlaze se svým krásným zadkem ve vzduchu, Harry svíjející se a sténající pod zkušenýma rukama staršího muže. Snape si sáhl mezi nohy a začal rytmicky přejíždět po svém penisu ve stejném tempu, v jakém slyšel Harryho dýchat. Druhou rukou si jemně masíroval varlata. Uslyšel Harryho vyvrcholit s dlouhým zasténáním a zrychlil své tempo. Jeho obličej se zkřivil a dýchal nyní přerývaně. Slyšel, jak Harry, řvoucí jeho jméno, opět vyvrcholil, a to stačilo k tomu, aby dosáhl orgasmu. Slyšel, jak se Harry svezl po dlaždičkách ve stejnou chvíli, kdy se on svezl po dveřích koupelny. Snape se usmál, uspokojený a úplně vyčerpaný.
10.08.2011 20:10:47
yellow
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
VAROVÁNÍ: Povídky na této stránce obsahují sexuální scény nepřístupné osobám mladším 18 let. V případě, že vám je méně než 18 let, opusťte prosím tyto stránky. Stejně učiňte, vadí-li vám párování muž/muž.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one