aneb Trahit sua quemque voluptas.

Celý kouzelnický svět oslavoval. Po letech strachu a nenávisti vláda Pána zla konečně dospěla do svého rychlého a neočekávaného konce. Samozřejmě díky zázračnému chlapci, který to dokázal, přestože nikdo nevěděl jak, a jen velice málo se o to zajímalo. Vše, co věděli, bylo, že Voldemortovo tělo bylo nalezeno u nohou Harryho Pottera. A bylo to stoprocentně pravé tělo, co našli. Pravost byla potvrzena stovkami kouzel, které vyslal převážně Popletal, který zoufale toužil dokázat, že Harry je jenom hloupý klouček, který touží po pozornosti. Nicméně, když bylo rozhodnuto, že Ten-jehož-jméno-nesmí-být-vysloveno je skutečně, doopravdy, bez stínu pochyb mrtvý, celá země začala oslavovat. To byl důvod Harryho současného stavu, ale ne těchto okolností. Harry se schovával v koupelně; věděl, že už tam je minimálně 30 minut, a snažil se najít možnost útěku, která by mu dovolila vyhnout se tmavému pobavenému pohledu svého profesora. Harry si povzdechl. Věděl, že nakonec bude muset vylézt z koupelny a čelit tomu.
//Bůh ví, že je hodně věcí, o kterých si musíme promluvit.//
Harry potichu otevřel dveře, věděl, že profesor lektvarů na něj bude čekat. Při pohledu na něj Harry téměř zalapal po dechu. Byl oblečen v černých hedvábných pyžamových kalhotách a v tmavě zeleném sametovém županu. Vlasy měl stažené dozadu černým koženým řemínkem. To jasně zdůrazňovalo dlouhé hranaté linie jeho obličeje, skobovitý nos nevypadal ani tak zvláštně, jako…
//exoticky// … jeho hluboké černé oči…
//doutnající// … a jeho župan byl nahoře trochu otevřen a ukazoval jenom kousek klíční kosti, mučivě málo jeho klíční kosti. Harry se cítil jako…
//teenager. Proč musím vždycky přemýšlet, co má pod oblečením?//
Harry si s trhnutím uvědomil, že přesně to posledních 6 měsíců dělal. Vždycky, když zahlédl Snapea na chodbě, podvědomě ho svlékal (jeho vědomí ho docela aktivně chránilo od takových myšlenek). Pokaždé, když se s někým líbal, představoval si někoho jiného; pokaždé, když se s někým muchloval, přemýšlel o někom jiném; pokaždé, když onanoval ve sprše, v posteli, v sovinci, představoval si, že se s někým miluje. Bylo to právě teď, kdy si Harry připustil, kdo přesně byl hvězdou všech jeho sexuálních fantazií. Docela nahlas zasténal při představě, co by na to jeho přátelé řekli.
Snape sledoval Harryho, jak na něj minimálně minutu a půl zíral. Sledoval zděšení, uvědomění, pochopení a přijetí probíhající přes Harryho obličej. Severus se v duchu usmál, to byly důvody, proč mu na tomto chlapci záleželo - nevinnost, naivita. Jeho obličej byl jako otevřená kniha pro kohokoli, kdo ho sledoval, a Snape ho za poslední měsíce sledoval hodně. Nemohl si vybavit moment, kdy se rozhodl, že má rád Harryho Pottera jako studenta a mladého muže. Ještě méně si vzpomínal na chvíli, kdy k němu začal být přitahován. Prostě to tak jednoho dne bylo. Probral se z jednoho ze svých „denních snění“ a zjistil, že se dívá na Harryho. To ho šokovalo. S trhnutím si uvědomil, že ten chlapec se proměnil v muže přímo před jeho očima a on si toho ani nevšiml. Teď mu bylo sedmnáct a Snape si uvědomil, že ho chce. Ne tak jako většinu posledních sedmi let, které strávil nevědomým chráněním chlapce, více než kteréhokoli jiného studenta v Bradavicích. Neuvědomil si, že se pro něj Harryho bezpečí a blaho staly více důležité než cokoli jiného. Nemiloval Pottera, nebyl tak bláhový, aby tomu věřil. Ale věřil, že BY ho MOHL milovat, a to pro něj byl rozdíl.
Severus si povzdechl.
//Jediná věc, kterou budu muset udělat, je vysvětlit to Harrymu tak, aby okamžitě vyděšeně neutekl.//
Přestože tomu Harry pravděpodobně nebude věřit, Severus byl naštvaný, že se s ním vyspal. Toužil po tom dlouho, byl dychtivý udělat tento krok, ale nechtěl být opilý tak, aby jediná věc, kterou si další den pamatoval, byla vůně vody po holení, kterou ten chlapec použil před party. Ve chvíli, kdy ho potěšilo zjištění, že Harry ho chtěl taky, nemohl uvěřit, že si jejich poprvé nemohl dokonce ani vybavit.
„Harry…,“ řekl a nevěděl, jak začít rozhovor, který nechtěl vést. „ K minulé noci…“
Harry zasténal a protočil oči. „Pane profesore, viděl jsem dost filmů, abych věděl, že po takovém prohlášení nemůže přijít nic dobrého!“ Sedl si proti Snapeovi a zadíval se mu hluboko do očí.
„Vím, že jste pravděpodobně zděšen z toho, co se stalo minulou noc, a abych byl upřímný, pane profesore, moc si toho nepamatuji a nejsem si docela jist, že si to pamatovat chci. Nebojte se, nikdo z nás nevyužil naší opilosti. Zřejmě jsme ani jeden nevěděli, co děláme. A myslím si, že by pro nás oba bylo nejlepší, kdybychom na to zapomněli a vrátili se ke stavu, v jakém jsme byli předtím. Jestli s tím souhlasíte, myslím, že se vrátím do své ložnice, převleču se a zkusím dohnat trochu spánku, o který jsem přišel minulou noc.“ A bez počkání na odpověď vyklouzl ze dveří.
Během celé Harryho řeči seděl Snape se zadrženým dechem a rukama si pevně svíral kolena. Teď, když Harry odešel, prudce vydechl a snažil se pochopit, co Harry řekl. Teď, když to začalo zapadat, Snape ucítil, jak se mu propadl žaludek a srdce mu přestalo prudce bít jako zamilovanému teenagerovi, a místo toho cítil tupou bolest.
// Co jsem to udělal?// pomyslel si bezútěšně. //Vím, že mě ten chlapec chce, jeho výstup ve sprše toho byl jasným důkazem. Bože, nutil jsem ho do něčeho, co nechtěl, aby přišlo tak rychle. Jsem zrůda. Znásilnil jsem to dítě?//
Položil si hlavu na stůl a začal zoufale plakat jako dítě se zlomeným srdcem.
Harry vyběhl z místnosti a běžel přímo do své ložnice, odstrkuje zvídavé lidi v nebelvírské společenské místnosti. Aspoň si tou řečí zachránil poslední kousek důstojnosti. Ano, chtěl spát se svým profesorem, ale minulá noc byla úplná chyba. Věděl, že jakmile se Snape dostane z kocoviny, bude zděšený z toho, co se stalo. A nakolik si to Harry užil, věděl, že profesor lektvarů bude ponížen jejich sexem. Ano, dokázal si udržet trochu důstojnosti a snad trochu uvolnit napjatost situace. Pogratuloval si:
//To na ráno není špatný!//
10.08.2011 20:11:50
yellow
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
VAROVÁNÍ: Povídky na této stránce obsahují sexuální scény nepřístupné osobám mladším 18 let. V případě, že vám je méně než 18 let, opusťte prosím tyto stránky. Stejně učiňte, vadí-li vám párování muž/muž.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one