aneb Trahit sua quemque voluptas.

Byly to přesně dva týdny a tři dny od „té noci“ a vypadalo to, že je všechno v pořádku. Harry se od té doby několikrát zúčastnil hodin lektvarů se Snapem, který byl stejně sžíravý jako obvykle. Snape nechal Harryho téměř nevědomě na pokoji, avšak Harry svého profesora postrádal. Stále se mu vybavovaly záblesky toho, co se té noci stalo a Harry si nikdy nebyl jistý, jestli to byly skutečné vzpomínky, nebo jenom erotické představy sedmnáctiletého chlapce. Myšlenka na hladkou bledou kůži v něm vyvolávala pocity, které stále nebyl schopen rozluštit. Věděl, že ho jeho profesor vzrušoval, každonoční výprava jeho ruky tomu byla důkazem, ale nebyl si zcela jistý, jak se ve skutečnosti CÍTIL. Harry si povzdechl a přetočil se v posteli. Chtěl vidět Snapea, chtěl vědět, jestli všechno, co si představoval o té noci, byla pravda, nebo jeho fantazie. Věděl, že jeho profesor je přitažlivý.
//Doopravdy má tu jizvu přímo nad levým bokem?//
Harry si jasně pamatoval, že po té jizvě přejížděl jazykem před tím, než se propracoval k rozkroku svého milence, ale potom už si nepamatoval nic. Vybavoval si, jak se Snapeovy útlé prsty sevřely kolem jeho pulsující erekce, aby ho přivedly k vyvrcholení.
//Doopravdy strčil svůj jazyk do mého…?//
Harry zrudl, jen když na to myslel. Jen při té myšlence mu bylo horko po celém těle a jeho penis se probral k životu.
//Bože, musím ho vidět znova. Musím vědět, jak doopravdy vypadá nahý. Musím vědět, jestli doopravdy… udělal tamto.//
Harry vyskočil z postele, naházel na sebe nějaké oblečení, zbavil se své částečné erekce. Z kufru pod svou postelí vytáhl neviditelný plášť, hodil ho kolem sebe a zkontroloval v zrcadle, že žádná jeho část není viditelná. Když se přesvědčil, že ho nikdo nemůže vidět, sešel ze schodů a vyšel z věže. Harry věděl, že Snape dělá každonoční okruhy hradem, takže kdyby čekal u profesorových pokojů, byl by schopen proplížit se za ním a možná vidět to, po čem toužil.
Harry rychle procházel chodbami do sklepení a byl překvapen, jak snadno jeho nohy našly cestu. Byl u Snapea pouze jednou, ale zřejmě si podvědomě zapamatoval cestu, aby se tam dostal zpět.
//No, jestli jsem potřeboval další důkaz, jak moc jsem toho muže chtěl, myslím, že by to mohlo být tohle.//
Harry došel k Snapeovým soukromým pokojům, ujistil se, že nikdo není poblíž a vecpal se do rohu. Sedl si na zem a čekal na profesorův návrat. Přemýšlel, proč ve skutečnosti cítil potřebu být zde. Aby viděl Snapea. Sledovat ho. Sledovat ho bez jeho vědomí. Dokonce si ani nepamatoval tu noc, ale měl legrační pocit, že to byla nejlepší noc jeho mladého života. Harry měl milence předtím, ale nikoho tak vášnivého nebo tak citlivého jako byl Snape.
//Vášnivého??//
Opět si Harry pamatoval jen velmi málo, ale nějak věděl, že Snape byl vášnivý. Všiml si toho během těch několika minut, které strávil v Snapeově přítomnosti po té noci? Harryho bolela hlava. Bylo toho mnohem víc, než o čem mohl ve skutečnosti přemýšlet v tuto denní dobu. Jenom chtěl vidět to, po čem toužil. Vidět, jak se ten krásný muž choval ve svém vlastním prostředí. Jenom ho sledovat. Potřeboval ho prostě vidět.
//Bože, začínám Snapea milovat? Nemůžu ho milovat!!! Dokonce ho ani neznám. Dokonce ani nevím, jestli mě má rád. Vždyť ani nevím, jestli je dobrý v posteli. Nemůžeš se prostě jen tak do někoho zamilovat. Možná, že si ho idealizuji, zamilovávám se do toho, čím si ho představuji být…. Bože, jsem tak unavený, abych na to myslel právě teď…//
Ztracen v myšlenkách, Harry si nevšiml návratu svého učitele a skoro se nestihl dostat za ním do místnosti. Jakmile Snape vstoupil do místnosti, jeho chladná maska spadla. Sesunul se do křesla a unaveně si mnul obličej, pokoušeje se zbavit zamračeného výrazu, který měl téměř neustále. Potichu si povzdechl a přesunul se k posteli.
//Přestaň. Přestaň myslet na toho chlapce. Dal ti jasně najevo, že o tebe jako o milence nemá vůbec zájem, přestože jste to, jak víš, oba chtěli. Skutečnost, že tě odstrčil, jenom ukazuje, jak je nevinný a nezkušený. Víš vůbec, jestli byl před tebou panic?//
Snape otevřel karafu, která stála na jeho nočním stolku, a nalil si velkého panáka. „Už žádnou tequilu,“ zamumlal si pro sebe, než rychle vypil whiskey.
Harry stál v rohu a tiše Snapea sledoval. Ten muž vypadal tak unaveně.
//No, žádný div, když jako šílenec trvá na procházení školy do jedné hodiny ráno.//
Harry tiše sledoval, jak se jeho profesor převléká do postele, zatajil dech, když uviděl ty dlouhé štíhlé údy nezakryté. Snape si sundal hábit a složil ho na křeslo, které právě opustil. Rozepnul si hladkou černou košili a přetáhl si ji přes hlavu, odhaluje tím jizvu, po které Harry tak toužil. Sledoval, jak si profesor rozepnul těsné černé kalhoty, které visely tak nemilosrdně nízko na jeho bocích.
// Bože, vzrušuje mě, jen když vidím jeho hrudník a tu ZATRACENOU jizvu.//
Profesor Snape si stáhl kalhoty a odhalil temně modré hedvábné boxerky. Harry zíral, byl si toho vědom a byl neskutečně rád, že ho Snape nemůže vidět, jak zírá na jemnou vybouleninu zakrytou modrým hedvábím.
Snape přemýšlel o „té noci“ a vklouzl do postele. Nemyslel si, že toho chlapce znásilnil. Z toho, co si pamatoval, byl Harry svolný, velmi svolný, přející si, dychtivý účastník. Ale musel vzít v potaz Potterův velmi opilý stav. Myšlenky na Harryho před ním na kolenou s roztaženýma nohama a zadkem trochu se kroutícím v pozvání probraly k životu Snapeův penis. Rychle se probral malým výběrem vzpomínek z jejich střetnutí a začal se sám sebe lehce dotýkat přes látku svých boxerek. Vybral si vzpomínku, která ho honila a mučila nejvíc: Harry sedí na jeho obličeji, Snapeův jazyk v zadku, a pohybuje se, co to jde.
„Bože…“ zasténal a sáhl si do boxerek, aby chytil svoje ztopoření.
//Chtivý, krásný, potřebný, nadržený.//
Vzpomínky se mu promítaly v rychlém sledu. Všechno, čím Harry té noci byl. Jemně stiskl svůj penis a cítil emisi, třpytit se na špičce. Strčil si prst do pusy a sál. Ještě jednou si představil Harryho, ale tentokrát s penisem ve svých ústech, rychle se pohybujícího. Mokrým prstem si rozetřel emisi po celém penisu, aby ho zlubrikoval. Sevřel obě ruce kolem své palčivé erekce a začal přirážet, představuje si Harryho malou prdelku. Záměrně přirážel tvrdě, drsně, stále rychleji, sténaje hlasitěji a častěji. S výkřikem Harryho jména se otřásl orgasmem. Snape si povzdechl a rychle na sebe použil čistící kouzlo a na obličej se mu vrátil výraz unaveného smutku. Jeho představy byly jediný způsob, jak bude ještě někdy Harryho moci mít. Přetočil se na posteli a upadl do neklidného spánku.
Harry sledoval svého učitele svlékat se, masturbovat a v orgasmu křičet jeho jméno. Teď se díval, jak se muž zmítá a přetáčí ve spánku. Harry tam stál dobrých dvacet minut s vlastní palčivou erekcí, neschopen cokoli udělat. Zatímco se díval, jak se muž před ním dotýká sám sebe, měl pouze jedinou myšlenku.
//Myslí na mě?//
Potvrzení této myšlenky ho vzrušilo mnohem víc, než si kdy dokázal představit. Cítil se dostatečně bezpečně a nechtěl opustit Snapeovu přítomnost, a proto si pomalu sedl do křesla, kde předtím seděl profesor Snape, a na které si složil oblečení. Harry si hluboce přivoněl k oblečení, které si Snape sundal, a které neslo jeho vůni. Sytou, pižmovou a velmi mužskou. Hlavou mu probíhaly vzpomínky na Snapeovu masturbaci a Harry se rychle přivedl k vyvrcholení. Nyní sledoval profesorův nepokojný spánek a opět přemýšlel,
//Myslí na mě?//
Harry se schoulil v křesle, jeho neviditelný plášť ho celého zakrýval a sledoval spícího Snapea. Zcela nevědomě sám usnul. Pouhá přítomnost muže, se kterým strávil jedinou noc, ho úplně uvolnila tak, že vůbec nepřemýšlel o následcích toho, kdyby ho Snape příští ráno našel.
10.08.2011 21:10:52
yellow
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
VAROVÁNÍ: Povídky na této stránce obsahují sexuální scény nepřístupné osobám mladším 18 let. V případě, že vám je méně než 18 let, opusťte prosím tyto stránky. Stejně učiňte, vadí-li vám párování muž/muž.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one