aneb Trahit sua quemque voluptas.

Harry se pozorně rozhlédl, když vycházel z nebelvírské společenské místnosti. Věděl, že pod neviditelným pláštěm ho nikdo nemůže vidět, ale kdyby tam někdo byl, musel by si všimnout, že se portrét sám od sebe otevírá. Naštěstí tam nikdo nebyl.
Harry rychle scházel k Severusovým pokojům. Opět si všiml, že i když neměl ani tušení, kde jsou, jeho podvědomí znalo cestu.
Byly to tři dny, co se Severusem mluvil a věděl, že je připravený zjistit, jestli spolu mohou trávit čas, aniž by se milovali jako bez zdravého rozumu nebo byli nadopovaní alkoholem a lektvarem pravdy. Aby pravdu řekl, docela se na to těšil. Docela si užíval Snapeovu společnost, když spolu trénovali. Severus byl inteligentní, sečtělý, dokonalý muž a Harrymu ty rozhovory, debaty a plamenné hádky, které spolu vedli, když se stávali přáteli a spojenci, chyběly. Když teď věděl, že si je bude moci užít, aniž by se musel bát, že svou odpovědí profesora urazí, byl Harry ještě vzrušenější.
A také chtěl víc toho líbání. Nikdy to s nikým nebylo takové. Ani to nebyl moc polibek. Jenom suchá pusa - rty jemně přitisknuté ke druhým. Paže obtočené kolem svého vyššího milence. Klepající se ruce, bušící srdce. Dokonalý, nádherný, sladký. Je mu sedmnáct. Sedmnáct proboha. Takhle by o tom polibku neměl přemýšlet. Byl to jenom polibek.
//Jako by nezáleželo na tom, že to byl zatraceně nejlepší, ohromující polibek, jakej jsem kdy dostal. A to dokonce nebyl zapojenej ani jazyk.//
Harry zrudl, a pak se zasmál.
Přišel k Severusovým soukromým komnatám a zaklepal na dveře. Srdce mu divoce bušilo. Věděl, že technicky je teenager, technicky. Ale nikdy se tak necítil tolik, jako právě teď. Byl vyděšený, nervózní, rozrušený a všechno co chtěl, bylo skočit Severusovi do náručí a vášnivě ho políbit. Ale nebyl si zcela jist, jak by na to Severus reagoval.
„Vstupte,“ zaslechl tichý hlas z druhé strany dveří.
//To chci!!!!//(pozn. Ok, v češtině to moc nepasuje, ale ono „vstupte“ může mít v angličtině i význam „udělat se“ nebo třeba „vyvrcholit“, jen nevím, jak to tak dvojsmyslně přeložit do češtiny.)
Harry otevřel dveře a opatrně se podíval do místnosti. Stále měl na sobě neviditelný plášť, ale před tím, než si ho sundá, se chtěl přesvědčit, že vzduch je čistý.
Severus seděl u krbu, v ruče skleničku a před sebou knihu. Díval se ke dveřím, naštvaný výraz v obličeji, když tam nikoho neviděl. Harry viděl, jak Severus přimhouřil oči a pak se jeho obličej uvolnil, když pochopil, co se děje.
„Pojď dál, Harry,“ řekl a pokynul ke křeslu naproti sobě.
Harry si sundal plášť a opatrně si sedl před Severuse.
//A teď co?//
„Profesore…. Severusi. Tolik jsem tě chtěl vidět, ale nejsem si jistý, jak to udělat…“ Začal nervózně.
Severus se ušklíbl. „Přišel jste ke mně, sedíte v mém křesle a díváte se na mě, Pottere, z čehož bych vyvodil, že si zatím vedete docela dobře.“ Severus zavřel knihu a položil ji na stolek vedle sebe.
„Velmi vtipné, Severusi, víš jak to myslím,“ Harry byl podrážděný. Byl nervózní z toho, že tu je. Nechápal, jak to mezi nimi je a nevěděl, jestli může za Severusem přijít, aniž by mu dal předem vědět. A teď byl zmíněný muž naštvaný.
„Omlouvám se, Harry,“ omluvil se Severus zkroušeně. „Vím, co máš na mysli. A myslím, že bychom se měli domluvit, jak to od teď budeme dělat. I když velmi oceňuji, že jsi mě přišel navštívit, myslím, že bychom se měli omezit na předem domluvené schůzky. Budeme je muset zkoordinovat. Nechceme přece, aby lidé začali být podezíraví kvůli času, který se mnou trávíš.“
Harryho srdce se rozbušilo a vydechl úlevou.
„Takže… pořád mě chceš vidět…?“ Nebylo to dlouho po jejich rozhovoru, kdy Harryho vnější sebedůvěra začala maskovat vnitřní nejistotu, kterou stále vzhledem k jejich nadcházejícímu vztahu cítil.
Severus okamžitě vstal z křesla a dřepl si před Harryho. Jednu ruku mu jemně položil na stehno a druhou ho začal hladit po tváři.
„Samozřejmě, že chci, Harry. Musíš si víc věřit. A mně taky.“
Pozorně se dívaje do očí mladého muže, Severus se pokusil ukázat své emoce. Trochu se předklonil a stále Harrymu hleděl do očí.
„Harry, záleží mi na tobě, opravdu. A jestli potřebuješ, abych tě o tom ujišťoval, tak budu. Ale neměl bys to potřebovat. Oba jsme připustili naše city pod vlivem lektvaru pravdy a neměl bys věřit, že se moje pocity mohou tak rychle změnit. Rozumím tvému nedostatku důvěry, který bys ke mně mohl mít, když vezmu v potaz protichůdnost našeho vztahu, ale záleží mi na tobě. Kdykoli mě budeš potřebovat, tak tu pro tebe budu.“
Harry se taky trochu předklonil, obličej sotva několik centimetrů od Severusova a hluboce se mu zadíval do očí. Snažil se v nich najít záblesk nejistoty, kterou sám cítil, ale neviděl tam nic jiného, než upřímnost. Harry se otřásl úlevou. Naklonil se ještě víc, dychtivý přitisknout rty na Severusovy, ale stále si nebyl jistý, jak by to bylo přijato.
Severus, stále hladící Harryho tvář, sám odstranil mezeru mezi nimi a přitiskl rty na rty svého mladého milence. Harry okamžitě sklouzl na zem vedle Severuse a pevně ho objal kolem krku, proplétaje prsty dlouhými hebkými vlasy. Cítil, jak mu Severus přejel jazykem přes rty a Harry je okamžitě otevřel, aby staršímu muži vyšel vstříc. Tentokrát, místo ignorování tohoto pozvání, Severus jemně vstrčil jazyk do Harryho úst.
Harry cítil Severusovu vášeň, napětí, sílu. Líbal Harryho pomalu a jemně, ale s takovým zápalem, že Harry cítil, jak taje. Sladký, horký dech mu zavál do úst, když mu špička Severusova jazyka přejela přes rty a začala prozkoumávat ústa. Chytil Severuse ještě pevněji a přitáhl ho blíž. Jejich těla se k sobě přitiskla a Severus si nemohl nevšimnout Harryho vzrušení. Harry dychtivě zasténal, když se mu Severusovy ruce přesunuly na boky a přirazily jeho klín ke svému.
//ACH BOŽE……ach Bože…..ach Bože//
Harry otřel svou erekci o profesorovu. Všechno to nádherné tření ho dovádělo k šílenství. Severus přerušil polibek a přejel mladému muži jazykem dolů po krku. Harry vyjekl překvapením a potěšením, když mu Severus přejel po pulsujícím bodě a ještě níž.
Zakláněje hlavu a sténaje, Harry se zoufale přitiskl proti erekci svého učitele, rozhodnut dosáhnout vyvrcholení. Severus chytil Harryho zadek a začal ho přes oblečení hníst, přitahuje ho, jestli to bylo ještě možné, stále blíž. Severus se cítil blízko orgasmu, přestal se věnovat Harryho krku a naklonil se k němu, aby mu zašeptal do ucha.
„Bože, Harry. Nemáš ani tušení, co se mnou děláš…“ Severus přerývaně dýchal, jak se zoufale třel o muže před sebou. „Jsi tak smyslný… tak bujný…“ Severus svíral mladého muže - vzdychajícího mladého muže a stále mu šeptal.
Harry cítil blížící se vyvrcholení, hluboce Severuse políbil a v orgasmu řval jeho jméno, zatímco starší muž hluboce hrdelně zasténal při svém vlastním vyvrcholení.
Supící padli oba na zem a pokoušeli se popadnout dech. Harry se stulil v Severusově náručí a natáhl se, aby mu odhrnul zpocený pramen vlasů z obličeje.
Když se Harryho dech uklidnil, řekl jenom:
„Wow…!“
Severus se zplna hrdla zasmál a přitáhl si ho blíž.
„Vskutku.“
Předtím, než Harry usnul na studené kamenné podlaze profesorova pokoje, běžela mu hlavou jediná myšlenka.
//Právě jsem se udělal do kalhot. Právě jsem se udělal do kalhot. Právě jsem se udělal do kalhot…. Představ si, jak skvělý by to bylo, kdybychom byli svlečení!//
Trvalo to několik krátkých minut, než se Severus konečně vzpamatoval a uvědomil si, kde jsou a co dělali.
//Pitomče, pitomče, pitomče, pitomče, pitomče. A to sis slíbil, že se nic nestane.//
Podíval se na spícího muže ve svém náručí a neměl to srdce ho vyhodit kvůli své vlastní chybě. Pomalu se pohnul, jemně sundal Harryho ruce ze svého pasu a zvedl ho ze země. Harry se pohnul, ale Severus ho utišil. Harryho ruce ho objaly kolem krku a obličej se mu rozsvítil spokojeným úsměvem, když se opřel o Severusovo rameno a znovu usnul.
Jemně Harryho uložil do postele, zamumlal rychlé čistící kouzlo a vlezl si k Harrymu pod přikrývku. Hned, jak byl v jeho blízkosti, spící Harry ho objal. Severus si slabě vzdychl, dovolil nevyhnutelné a přitulil se ke svému milenci. Rozhodně si budou muset ráno promluvit.
21.09.2011 10:40:34
yellow
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
VAROVÁNÍ: Povídky na této stránce obsahují sexuální scény nepřístupné osobám mladším 18 let. V případě, že vám je méně než 18 let, opusťte prosím tyto stránky. Stejně učiňte, vadí-li vám párování muž/muž.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one