aneb Trahit sua quemque voluptas.

Draco hrdelně zasténal, když mu jazyk olízl anální otvor. Prohnul záda a roztáhl nohy, aby svému partnerovi umožnil snazší přístup. Sevřel v rukou pokrývku a tlačil zadek dolů, pokoušeje se přinutit svého partnera, aby mu strčil jazyk dovnitř.
„Prosím,“ zamumlal, „prosím…“ cítil, jak se jazyk vzdálil a zasténal kvůli ztrátě toho pocitu. Pak vyjekl, když byla jeho palčivá erekce pohlcena v mokrém černém teple. Cítil jednu ruku, jak drží jeho varlata a jemně je mačká, druhou, jak roztahuje jeho půlky a prst, jak se propracovává do jeho již mokrého otvoru.
„Bože,“ zachraplal, prohýbaje se dolů, neschopný rozhodnout se, co je lepší. Jestli být kouřen nebo šukán. Znovu zasténal, když druhý a pak třetí prst byly strčeny do jeho otvoru, jeden z nich trochu ohnutý, který se při trochu zachytil při vstupu a pak se otřel o jeho prostatu. Draco se vzepřel z postele a vrazil svůj penis do teplých úst, která ho obklopovala. Najednou nebylo nic, nic uvnitř něj a nic kolem jeho penisu a Draco zakňoural při ztrátě toho krásného napětí.
Najednou cítil špičku penisu na svých ústech a začal ho cucat.
„Navlhči ho,“ zasténal jeho partner. „Navlhči ho a strčím ho do tebe.“
Draco s nadšením plnil rozkaz, sál a cucal a zalykal se, když mu ruka sevřela vlasy. Šáhl si mezi nohy a začal zpracovávat vlastí erekci, zatímco mu jeho partner šukal ústa. Najednou, s hrdelním stenem, mu vytáhl penis z úst a vlezl za ním na postel, přetáčeje ho na břicho a nadzvedaje mu boky. Draco zasténal, když ucítil špičku penisu na svém otvoru a natlačil se na ni. Cítil se hluboce, perfektně naplněný a dokonce narazil na svůj sladký bod, aniž by se o to snažil. Silné ruce ho chytily za boky, aby ho přidržely, zatímco bude píchán. Draco byl chvějící se masa energie. Cítil, jak se v něm zdvihá vlna orgasmu. Divící se potěšení, které dává druhému muži. Taky se staly více nepravidelné, jak jeho partner zvyšoval tempo, vrážející do něj hluboko zezadu a sténající rozkoší.
„Jo,“ slyšel svého partnera zasténat a ruka popadla jeho palčivou erekci.
„Oh Bože,“ Draco cítil partnerovo vyvrcholení a jak ho naplnilo horké sémě, až s výkřikem vyvrcholil.
Padl na postel, jeho partner ležící na jeho zádech, oba těžce oddychuje, jak jimi projížděla vlna za vlnou rozkoše. Zasmál se, když ho objaly dlouhé ruce a posunul se, aby udělal místo pro svého milence.
„No, kdo by to od tebe čekal.“
A se smíchem oba usnuli.
Následujícího rána se Harry probudil brzy. Rozhlédl se a viděl, že okolo ostatních postelí v místnosti jsou zatažené závěsy. Zasténal, protáhl se a vylezl z postele. Včera to byl dlouhý den. Zmeškal všechny hodiny. Seděl v ředitelně a vysvětloval, co se stalo a pak věšel hlavu, když McGonagallová zuřila kvůli tomu, že vzali věci do svých rukou. Severus byl celou dobu tichý a ani jednou se na Harryho nepodíval. Musel znovu protrpět celý příběh, když Snape přivedl Nevilla z ošetřovny a pak znovu, když se všichni dotáhli na ošetřovnu, aby se dozvěděli Dracovu verzi. Naštěstí dokázali přijít s přijatelnou výmluvou, jak se o tom dozvěděli. A než byl celý příběh potvrzen a těch šest chlapců vyloučeno, bylo po vyučování. Všichni šli na večeři do velké síně a poslouchali ředitelovu přísnou přednášku o šikaně, pak byli nuceni poslouchat, jak vysvětloval, že šest chlapců bylo vyloučeno. Neřekl nic o nic o smrtijedských hábitech, protože chtěl, aby to vypadalo jenom jako šikana – nic jiného.
Harry pohlédl ke zmijozelskému stolu, pokoušeje se odhadnout jejich reakci a viděl, že to žádného z nich ve skutečnosti nezajímá; od té doby, co Draco přišel o své peníze a postavení, tak se o něj nezajímali. Podíval se na své přátele, kteří si toho taky všimli, a viděl, že se rozhodli aktivně pokračovat v přátelství s Dracem. Blondýnovi se to možná nebude líbit, ale po zbytek školního roku bude mít nebelvíry na krku.
Harry stál ve sprše a přemýšlel, jak zmijozela přesvědčí, že to myslí doopravdy.
Potichu se oblékl a sešel do velké síně, protože věděl, že takto ráno bude prázdná. Všichni byli stále v posteli. No, všichni s nějakým rozumem. Harry vešel do síně a zcela záměrně se podíval na Severuse, který seděl vedle Brumbála. Když na sobě ucítil oči, Severus se otočil a podíval se na něj zpět. Na chvíli to vypadalo, že se svět přestal točit. Harrymu uvázl dech v krku, když onyxové oči zkoumaly každou část jeho těla. Harry se zachvěl, když obličej muže, kterého chtěl, ozdobil úšklebek předtím, než se k Harrymu otočil zády a zcela ho ignoroval. Harry si povzdech a prošel kolem prázdných kolejních stolů, přímo k učitelskému stolu, aby pozdravil učitele.
„Harry, můj chlapče, zrovna jsme o tobě mluvili.“ Brumbál si stoupl, aby ho pozdravil.
// O mě? O čem mluvili? Co říkal? Ví to Brumbál??!! //
Harry se usmál a stoupl si přímo před Severuse.
„Dobré ráno, profesore. Přišel jsem se zeptat na Draca. Už se cítí lépe?“
Severus se otočil na Harryho, úšklebek stále na obličeji.
„A proč vás to zajímá? Chcete, aby vám pan Malfoy veřejně poděkoval?“
Harry cítil, jak mu pokleslo srdce. Nic o skupině nebelvírů a jak Dracovi pomohli.
// Proč je tak tak hnusnej bastard? //
Severus viděl bolest v Harryho očích a okamžitě se cítil špatně.
// Tak tohle byla podpásovka, Severusi. //
„No, tak Severusi. Není důvod být takový.“ Brumbál se usmál a otočil na Harryho. „Pan Malfoy bude v pořádku. Ve skutečnosti, myslím, že přestože bude snídat na ošetřovně, se dnes vrátí na vyučování.“
Harry odtrhl oči od Severusova obličeje a podíval se na ředitele. „Děkuji vám, pane, myslím, že ho půjdu navštívit a zjistit, jestli nepotřebuje pomoct.“
A s tím se otočil a odešel, přestože cítil, jak se mu celou cestu přes halu do zad zavrtává pohled.
Brumbál se zasmál, „Severusi, můj chlapče, doopravdy by sis neměl vylévat svou špatnou náladu na studenty.“
Severus zavrčel. Celou dobu sleduje Harryho mizející záda.
„Zrovna jsme mluvili o tom, jak dobře jste spolu před několika týdny vycházeli a teď to vypadá, že jste zpět u svého nepřátelského vztahu. Jak jsem říkal, bylo by to skvělé, kdybyste se mohli vystát.“
Severus obrátil oči v sloup. „Nikdy jsme se nemohli vystát, Albusi, jen nás okolnosti přinutily spolupracovat.“
„No, doufám, že se teď necítíš do něčeho tlačen, Severusi.“
Severus vdechl čaj. Ředitel ho poplácal po rameni a odešel s velké síně.
Harry vyrazil na ošetřovnu, aby se podíval, jak se vede Dracovi. Byl sklíčený vývojem svého vztahu se Severusem, ale cítil, že když bylo vše s Dracem vyřízené, možná bude schopný dát věci do pořádku i se Severusem.
Vešel na ošetřovnu a prošel kolem závěsu, který odděloval Dracovu postel, aby ho našel napůl oblečeného a připravujícího se k odchodu. Přestože se k polonahému Dracovi rychle otočil zády, nemohl si nevšimnout modřin na bocích, které se jasně rýsovaly na smetanové kůži.
Draco si natáhl tričko. „Pottere, ty neklepáš?“
Promiň Draco, myslel jsem, že jsi pořád v posteli.“ Harry se otočil na již plně oblečeného blondýna. „Myslel jsem, že se madame Pomfreyová postarala o všechna tvá zranění?“
Draco zrudl. „Ehm, jo postarala, k těmhle jsem přišel později.“ Draco schoval hlavu do svetru a Harry se usmál.
„Nevěděl jsem, že s někým chodíš.“
Draco znovu zrudl. „No, je to tak trochu nový, vlastně si nejsem jistý, jestli je to chození.“ Draco se zamračil a Harry zasmál.
„Jako nový? Byl to jen sex na jednu noc? Nepoužiju to proti tobě, Draco.“
Draco se ušklíbl, že by mohl soupeřit i se Snapeem. „Pochybuju, že bys proti mně mohl něco použít, když vezmu v potaz tvýho současnýho sexuálního partnera.“
Harry se zamračil. „Ne zrovna moc současnýho.“
Draco se k Harrymu otočil. „Co myslíš tím „ne zrovna současnýho“?“ Vy dva jste se rozešli?“
Harry se na něj podíval. „Jsi si jistý, že to doopravdy chceš slyšet?“
Draco se usmál. „Čím víc mi toho řekneš o svým milostným životě, tím míň toho budu muset říct já tobě.“
Harry se zasmál. „Stejně se tě na to pak zeptám.“ Pak najednou zvážněl. „Pohádali jsme se a od té doby jsme spolu nemluvili. Musel sis všimnout, že v poslední době nebyl moc vidět – vyhýbá se mi.“
Draco souhlasně přikývl. „Jo, všiml jsem si, ale nenapadlo mě, že to bylo kvůli tobě, vlastně jsem o tom vůbec nepřemýšlel. V poslední době jsem byl uzavřenej sám do sebe.“
„To je v pohodě. Měl jsi toho hodně.“
„Takže kvůli čemu jste se pohádali?“
„Vlastně kvůli tobě.“
Draco překvapeně zamrkal. „Kvůli mně, proč jste se hádali kvůli mně?“
Harry potřásl hlavou. „Nic důležitýho. Bylo to hloupý a ve skutečnosti to ani o tobě nebylo. Bylo to o tom, že si oba musíme ujasnit, co cítíme. Zřejmě potřebuje čas, aby se rozhodl, jestli o mě má doopravdy zájem nebo ne.“ Smutně se usmál. „Tak nějak ti to srazí sebevědomí, když je to takhle řečeno.“ A rychle se otočil, aby Draco neviděl slzy, které se mu začaly valit z očí. Zcela necharakteristicky s ním Draco soucítil a položil mu ruku na rameno.
„Nedělej si s tím starosti, Pottere, vyřeší se to. Jen buď trpělivý.“ Harry si povzdechl a otočil se na něj se suchýma očima a úsměvem.
„Budu v pořádku. Teď, když jsme vyřešili tvůj „malý“ problém, tak se můžeme soustředit na můj „malý“ problém.“
Draco se zasmál. „Chceš, abych ti s tím pomohl?“
„Neser Draco,“ zasmál se Harry, „ty sis v noci zašukal, já ne.“
Když Draco zrudl, Harry se znovu rozesmál. „Pojď, není důvod snídat tady. Pojď se s námi najíst ve velké síni.“
Draco vypadal ohromeně. „Co? Sedět u nebelvírského stolu?“
Harry se rozesmál. „Jo, když válka skončila, nikoho to už doopravdy nezajímá. A možná když si lidi uvědomí, že proti tobě nic nemám, přestanou na tebe bejt hnusný. Víš, kolik lidí bylo šťastných, když jsme tě přehlíželi? Jo, hodně lidí si myslí, že jsi přešel na naši stranu jenom kvůli tomu, že jsme vyhrávali, ale já vím, že to bylo jinak. A už mám plný zuby dělání rozdílů. Takže na sebe hoď hábit a pojď, ať dostaneme něco zatraceně dobrýho k snídani.“
Draco se rozesmál a začal si natahovat hábit. Při tom se mu vyhrnulo tričko, což poskytlo Harrymu další pohled na jeho modřiny.
„Takže Draco, pochopil jsem správně, že to máš rád drsně?“

Harry se od srdce rozesmál při pohledu na Dracovo drmolení.
„Prosím, Pottere, nikomu o tom neříkej. Nevím, co to bylo. Bylo to trochu neočekávaný.“ Draco se smutně usmál. „Bylo to úplně neočekávaný….“ Draco vypadal zmateně.
Harry se na něj vševědoucně ušklíbl. „Jsi gay?“
Draco si sedl na postel. „Jo, myslím, že jsem. Teda, spal jsem s muži i ženami, ale nikdy to nebylo takový.“
„Kdo to byl, Draco?“
Draco se na něj podíval a usmál se. „Řekl bych ti to Harry, ale nevím, jestli by mu to nevadilo. Nevím, co si o čemkoli myslí, tím myslím i sebe, takže myslím, že bych si s ním měl prvně promluvit a zjistit, jestli to byl jen sex na jednu noc, nebo něco, co by mohlo pokračovat.“
Harry ho chytil za ruku a vytáhl ho z postele. „Tak pojď, jdeme na snídani.“
08.12.2010 10:42:31
yellow
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
VAROVÁNÍ: Povídky na této stránce obsahují sexuální scény nepřístupné osobám mladším 18 let. V případě, že vám je méně než 18 let, opusťte prosím tyto stránky. Stejně učiňte, vadí-li vám párování muž/muž.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one