aneb Trahit sua quemque voluptas.

Uprostřed noci probudila Nevilla talentovaná ústa, která soustavně zpracovávala jeho penis. Zasténal a přitáhl si malého blondýna k ústům k vášnivému polibku. Zatáhl závěsy kolem postele, překulil Draca na záda a lehl si na něj.
„Bože, Draco, celý večer jsem tě chtěl. Když si vzpomenu na to, co jsme dělali ve skleníku, postaví se mi.“ Draco zasténal – do stehna ho tlačil důkaz pravdivosti Nevillových slov.
„Neville, nikdy jsem neměl nikoho takového jako tebe. Díky tobě se cítím tak dobře.“
Neville se natáhl, chytil Dracův penis a začal ho rychle zpracovávat. Menší muž nadrženě zasténal, čehož Neville využil k tomu, aby vrazil svůj jazyk do milencových úst a zase ho rychle vytáhl. Najednou se Draco rozhodl převzít iniciativu a strhl z nich pyžama. Zatlačil Nevilla na záda a vyšplhal po něm, až měl zadek přímo nad Nevillovými ústy. Když se Draco snížil na Nevillův vystrčený jazyk, Neville dlouze zasténal.
„Ach, Bože, Neve,“ zasténal Draco, natáhl se za sebe a chytil Nevillův ztopořený penis, který se při dotyku malé ruky zachvěl. Druhou rukou chytil svou vlastní erekci a na Nevillovi nechal to, aby ho přidržoval nad svým obličejem, což Nev dělal velmi rád. Najednou se Draco vymanil z Nevillova sevření, přesunul se dolů a nasedl na Nevillovu erekci.
Nevill byl tak vzrušený z pohledu na Draca nasedajícího na něj, že ho musel chytit za boky, aby mu zabránil dělat příliš rychlé pohyby.
„Pro Krista, Draco, chceš, abych se udělal v tu chvíli, kdy se pohneš?“
Draco zaklonil hlavu, roztouženě zasténal a stáhl půlky okolo penisu uvnitř sebe. Neville uvolnil sevření na Dracových bocích a dovolil mu, aby se začal trochu pohybovat. Slabé tření vyvolalo napětí v jeho varlatech a Neville věděl, že se udělá brzy, ať chce, nebo ne.
Chytil Dracovy boky a podržel ho o několik palců výš a začal do něj opakovaně přirážet.
Draco chytil svůj vlastní penis a začal zuřivě pumpovat ve stejném rytmu, jako do něj Neville přirážel. S divokým zasténáním se Draco udělal a jeho sperma se rozstříklo po hrudníku a břiše jeho partnera. Pocit stahujících se svalů kolem svého penisu poslal přes hranu i Nevilla, který vyvrcholil s Dracovým jménem na rtech.
S roztřeseným povzdechem se Draco zřítil na Nevilla a přitáhl ho do vřelého objetí.
„Merline, Neville, nevím, co se mnou děláš.“
Neville se smíchem políbil Draca na čelo a přetáhl ho do pozice vedle sebe. Přitulili se k sobě a usnuli.
O několik stop dál Harry tiše ležel a svíral vlastní palčivou erekci, která odmítala zmizet, zatímco se spolu další dva chlapci milovali. Se zachvěním si oddychl, když dosáhl vlastního vyvrcholení. Nemyslel si, že Neville a Draco by zapomněli zvukotěsné kouzlo, ale uvědomil si, že jestli sex mezi nimi byl vždycky takový, stěží na to asi mysleli.
Rozhlédl se okolo a všiml si, že Seamus je zase v Deanově posteli a nevypadalo to, že druhý pár slyšeli. S povzdechem a tichým čistícím kouzlem si uvědomil, že dnes v noci je jediný člověk bez partnera. A s tou myšlenkou Harry usnul.
Když se vzbudil, zjistil, že je stále velmi brzy. Ronova postel byla pořád ustlaná, což dokazovalo, že nespal doma a Draco byl stále vedle Nevilla. Nechtěl těm dvěma dát vědět, že o nich ví, ale uvědomil si, že je bude muset oddělit dřív, než se o nich dozví ostatní.
Přešel k Nevillově posteli a jemně zaklepal na jeden sloupek.
„Ehm, kluci. Pokud nechcete, aby se o vás všichni dozvěděli, navrhuji, aby se jistý zmijozel vrátil do své postele, dřív než se všichni probudí.
Harry slyšel rozespalý povzdech a zdušené zavrčení než se závěsy roztáhly a objevil se Nevillův obličej.
„Hm, ráno, Harry. Co potřebuješ?“
Harry si povzdechl a řekl, „Vím, že bych o vás neměl vědět, ale vím to, a pokud se blonďák nevrátí do vlastní postele, budou o vás vědět i ostatní. Takže jestli vám nevadí, že se o vás dozví celá škola, tak fajn…“
Závěsy se rozlétly a nabručený zmijozel vystrčil hlavu. „Co víš, Pottere?“
Harry zvedl ruce a zacouval pryč. „Wow, někdo je ranní ptáče. Nic nevím Draco, a nikdo nic nebude vědět, když hned pohneš zadkem!!“
S vrčením Draco zatáhl závěsy. Ozvalo se šustění oblečení a pak se Draco znovu objevil, tentokrát v pyžamu a vrátil se do vlastní postele.
„Jak jsi na nás přišel?“
Harry se usmál. No, když jsem viděl Seamuse, jak včera večer lezl do Deanovy postele a věděl jsem, že ty nejsi v mojí, zákon říká, že…“
„Dobře Pottere, zmiz mi z očí, ať se můžu trochu vyspat. Mimochodem, kolik je hodin?“
„Tři čtvrtě na pět.“
Draco na něj vztekle zíral. „To mi chceš říct, že jsem mohl ještě několik hodin zůstat tam? Tahle postel je studená.“
Harry se usmál. „Ne, nemohl jsi. Dej mu pět minut a Seamus se bude vracet do svojí postele. Za dalších deset minut tu bude Ron a bude si myslet, že nikdo neví, že byl celou noc pryč. Spal jsem v týhle ložnici sedm let. Vím, jak to chodí. Teď jdi spát. A jestli se někdo bude ptát, neviděl jsi mě v tuhle dobu odcházet.“
„Jo, jo, jak chceš.“ Draco se schoulil v posteli a okamžitě usnul.
Harry vyrazil k toaletám a za zády uslyšel pročištění krku. Neville stále vykukoval z postele. „Tím myslíš, že se mnou a s Dracem nemáš problém?“
Harry se usmál. „Cokoli tě udělá šťastným, Neville. Dělá tě šťastným?“
Neville pohlédl na již spícího muže ve vedlejší posteli a Harry zahlídl vlnu citů v jeho obličeji. „Dělá tě šťastným?“
„Pak s tím nemám problém. A navíc, jsem v pozici, když těžko někoho můžu odsuzovat.“
Neville se zasmál a zatáhl závěsy kolem své postele.
Harry se rychle vydal do koupelny, bleskově se osprchoval a vyčistil si zuby. Při tom slyšel, jak se Seamus a Ron vrací zpátky do svých postelí.
// Je to tady jak na nádraží – pravidelné příjezdy a odjezdy. //
Zahihňal se vlastnímu vtipu a potichu se vyplížil z ložnice a ze společenské místnosti. Přehodil si plášť přes hlavu a vydal se dolů do sklepení. Doufal, že chytí Severuse ještě než půjde na snídani. Když zjistil, že je teprve čtvrt na šest, počítal, že by spolu mohli strávit ještě několik hodin před začátkem vyučování.
Když se zastavil před Severusovým kabinetem, uvědomil si, že předchozího dne muž cítil jeho magii a rozhodl se počkat, aby zjistil, jestli se to stane znovu. Stál tam jenom několik minut, když se dveře otevřely a Harry vešel. Sundal si plášť a šel přímo do profesorovy ložnice, dívaje se po muži, po kterém toužil. Severus byl v koupelné, dveře otevřené, a čistil si zuby.
„Dobré ráno, Harry. Co tě sem přivádí tak časně?“
Harry se zadíval na Severuse, stojícího u umývadla s nahou hrudí a kalhoty od pyžama visícími nízko na bocích. Harry se opíjel pohledem na toho muže. Byl tak krásný. A pak se rozběhl a vrhl se Severusovi do náruče.
Severus hodil kartáček do umývadla a obtočil ruce kolem třesoucího se mladého muže před sebou. Dostrkal ho do postele, posadil ho na ni a rychle se vrátil vypláchnout ústa. Když se vrátil k posteli, klekl si před Harryho a položil mu ruce na kolena.
„Co se děje, Harry?“
Harry se znovu vrhl Severusovi do náručí a pevně ho objal. „Jsem tak rád, že jsi nezměnil názor,“ zašeptal.
// K čertu s mojí zatracenou nejistotou. //
Severus přitáhl Harryho na podlahu vedle sebe a pevně ho objal. „Omlouvám se, že jsem způsobil, abys byl tak nejistý kvůli našemu vztahu. Nezměnil jsem názor a došel jsem k závěru, že ho nikdy nezměním. Jediný způsob, jak by náš vztah mohl skončit je to, že se ho rozhodneš ukončit sám.“
Harry se odtáhl od Severuse a zadíval se mu do očí. „Nikdy to neskončím.“
Severus věděl, že Harry je mladý a později může změnit názor, ale rozhodl se, že s radostí vezme všechno, co mu bude nabídnuto. Usmál se na Harryho a přitáhl si ho k hlubokému polibku – takovému, že Harry cítil mrazení až k palcům u nohou. Po chvíli, když už oba lapali po dechu, se od něj Severus odtáhl a vytáhl ho na postel. Přitulil ho k sobě a podíval se na hodiny.
„Bože, Harry, je teprve půl šesté, co tu děláš tak brzy?“
Harry se rozesmál. „Musel jsem vzbudit Draca, aby ho nikdo neviděl v Nevillově posteli.“
„Tím chceš říct, že Neville Longbottom způsobil Dracovi ty modřiny? Ty „důležité“,“ zeptal se překvapeně Severus.
Harry se rozesmál, posadil se a lehce Severuse plácl přes ruku. „Jak o těch modřinách víš?“
Severus se zasmál a přitáhl si Harryho zpátky. „Madame Pomfreyová se zmínila, že Draco měl nové modřiny a nechtěl, aby mu je ošetřila.“
„To je sladký,“ povzdechl si Harry.
Severus se předstíraně mračil. „Myslím, že ještě nikdo nereferoval o ničem spojeným s kýmkoli z mé koleje jako o „sladkém“.“
„Ale je to tak,“ zasmál se Harry. „Nemyslel bych, že Draco je ten typ osoby, která bude kvůli něčemu sentimentální.“ A s jemnými polibky na klíční kost mistra lektvarů pokračoval, „Myslím, že se k sobě doopravdy hodí. Vypadá to, že se mají doopravdy rádi. A myslím, že jsem nikdy neviděl Nevilla tak šťastného, a Bože, jejich sex je žhavej!!“
Severus se posadil tak prudce, že málem Harryho shodil z postele.
„Jak, prosím tě (!), víš, že jejich sex je žhavý?“
// Kurva, co těch posledních několik dní dělal? //
Harry zrudl a pak se začal smát. „Dneska v noci zapomněli použít zvukotěsné kouzlo, takže jsem je slyšel.“
„Slyšel jsi je mít sex?“ zavrčel Severus.
Harry znovu zrudl. „Jo, Severusi. Je mi to líto, ale byla to asi nejvíc sexy věc, kterou jsem slyšel mimo tuhle místnost.“
Severus přitáhl Harryho zpátky na postel, zatlačil ho do lehu a lehl si na něj. „Jsme tak trochu voyeur, pane Pottere, že?“ a přitiskl klín na Harryho erekci, cítě vzrušení svého penisu. „Masturboval jsi, když jsi je poslouchal?“
Harry kývl, oči zastřené chtíčem.
„Bylo to příjemné?“
Harry znovu přikývl.
„Řekni mi, co jsi dělal.“
Severus se posouval dolů po Harryho těle, svlékal ho a líbal každý kousek nahé kůže, jakmile byl přístupný. Harry zasténal a prohnul záda, když mu vsál bradavku do teplých úst.
„Slyšel jsem, jak se Draco hýbal, kouřil Nevilla.“ Harry se natáhl a promnul si svou palčivou erekci přes látku kalhot. Severus ho plácl přes ruku.
„Co jsi dělal, Harry?“
„Při tý představě se mi postavil. Natáhl jsem se a třel jsem ho přes boxerky.“
Severus zasténal a políbil Harryho penis přes kalhoty, pak rozepl zip a uvolnil ho.
„Slyšel jsem, jak se Draco přesunul k Nevillovi a políbil ho. Bylo tam spoustu šustění a sténání. Vytáhl jsem si penis z boxerek a začal si s ním hrát.“
Severus chytil Harryho penis a jednou, dvakrát po něm pomalu přejel. „Takhle?“
Harry zasténal a znovu se prohnul z postele.
„Jo,“ zasténal. „A pak jsem slyšel rytmus a věděl jsem, že šukají. Slyšel jsem, jak na sebe mluví, slyšel jsem Draca sténat Nevillovo jméno. Třel jsem se rychleji a strčil jsem si prst do zadku.“
Severus mu přejel prstem kolem otvoru. „Bylo to dobré?“
„Bože, Severusi, tohle je tak skvělý.“
Severus si navlhčil prst a zatlačil proti Harrymu otvoru, čekaje na povolení pohnout se dál. Harry sklouzl dolů po posteli, snaže se vtlačit prst do sebe, zatímco ho druhá Severusova ruka pomalu hladila.
Severus počkal jen několik dalších vteřin. Vnikl prstem do Harryho a ohnul ho tak, aby narazil na jeho „sladký bod“. Harry vyskočil, že málem spadl z postele. Severus se ušklíbl – narazil na to správné místo. „Co jsi dělal pak, Harry?“
„Ach Bože, třel jsem se a píchal jsem si, dokud jsem je neslyšel oba vyvrcholit. Bylo to tak žhavý. Sténání a vzdychání. Představoval jsem si tě. Byl jsi to ty, kdo mě píchal a přirážel do mě a nemohl jsem si pomoct – za několik minut jsem se udělal.“
Severus sledoval mladou krásu svíjející se pod ním na posteli a nemohl si pomoct. Sklonil se, vzal Harryho erekci do úst a sál jak mohl. Harry se vyklenul z postele, zasténal a tvrdě se natlačil na prst ve svém zadku, neschopný uvěřit pocitu ve svém klíně. Divoce přirážející do Sevových úst, Harry zařval jeho jméno a vystřelil své semeno do Severuse. Severus zasténal, sáhl si mezi nohy, zuřivě tře svůj vlastní penis a chytaje každou kapku, kterou mu Harry poslal do krku. S prudkým zasténáním Severus vyvrcholil a rozechvěl se potěšením, které jím projíždělo.
Harry byl blábolící hromádka.
// Humina, humina, humina. //
Byl uzlíček nervových zakončení.
// Co…? Huh…? Kurva…. //
Severus se rozesmál, když po deseti minutách chlapec stále ležel na posteli a slintal.
„Co to kurva…?“ zasténal Harry a pomalu se probíral k vědomí.
Vzhlédl a uviděl Severuse – zcela oblečeného, s vlasy mokrými ze sprchy a utírajícími si ruce. A s širokým úšklebkem na obličeji.
„Do prdele s tebou, Seve,“ zasténal Harry.
Severus zaklonil hlavu a hlasitě se rozesmál. Při tom pohledu málem Harry spadl z postele.
„No, no, pane Pottere, doopravdy není třeba takhle mluvit. Už tu na posteli ležíš čtyřicet minut. Pojď,“ vytáhl nabručeného mladého muže na nohy, „dáme si něco k snídani.“
27.12.2010 20:12:15
yellow
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
VAROVÁNÍ: Povídky na této stránce obsahují sexuální scény nepřístupné osobám mladším 18 let. V případě, že vám je méně než 18 let, opusťte prosím tyto stránky. Stejně učiňte, vadí-li vám párování muž/muž.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one