aneb Trahit sua quemque voluptas.

Severus ležel na posteli, oči zastřené touhou, a sledoval mladého muže stojícího před ním. Harry shlížel na nahé tělo před sebou, ještě nikdy neviděl nic tak krásného nebo svalnatého. Svlékl si kalhoty a boxerky a klekl si na hranu postele. Natáhl se, dotkl se Severusova stehna a sledoval, jak se muž očekáváním zachvěl.
Hladil ho v malých kruzích a usadil se mu mezi nohama.
„Naše první společná noc byla skvělá, Severusi, ale tahle bude lepší.“
Harry oběma rukama chytil partnerova varlata a začal je jemně hníst. Sklonil se a políbil vnitřní stranu mužova stehna.
„Chtěl bych, aby to byla naše první noc. Chci, abychom se milovali, jako kdybychom se nikdy předtím nemilovali.“
Severus zasténal, když ho Harry začal líbat výše po stehnu.
Harry opustil jeho varlata a přesunul se nahoru a obkročmo mu sedl na břicho.
„Chci, abys mě pomiloval, Severusi. Prosím.“
Severus se posadil a přesunul Harryho tak, aby mu seděl na stehnech. Jejich erekce se o sebe otřely, což způsobilo, že oba zasténali.
Severus vzal Harryho obličej do dlaní a hluboce se mu zadíval do očí, předtím než ho vášnivě políbil. Jejich jazyky se společně pohybovaly, prozkoumávaje ústa toho druhého a zastavovali pouze příležitostně, aby nasáli spodní ret toho druhého mezi zuby. Harry se odtáhl a podíval se na svého učitele. Severusovy oči byly černější, než je kdy Harry viděl, jeho rty byly oteklé a obvykle bledé tváře byly zčervenalé. Harry se usmál a znovu ho políbil.
// Perfektní. //
Harry rozmrzele zavrčel, protože se rty, které líbal, odtáhly. Vyjekl. Severus ho povalil na postel a otočil ho na záda. A pak zasténal, protože ta ústa se vydala objevovat nová místa.
Když mu Severusův jazyk jemně přejel po bradavkách, zalapal po dechu a vyklenul záda, aby jednu z nich dostal k čekajícím ústům nad sebou. Severus se Harryho roztouženému jednání zasmál, ale pak ho poslechl a vsál bradavku do úst. Harry zakňoural, když taková pozornost věnována nejdříve jedné a pak druhé bradavce. A pak vyjekl překvapením, když ho Severus najednou kousl. Ten pocit šel přímo do jeho již ztopořeného penisu.
„Kurva, Severusi.“ vydechl. Severus se mu usmál proti hrudi a začal postiženou bradavku omluvně lízat. Rozséval polibky po Harryho břiše, strčil mu jazyk do pupíku a sledoval, jak prohnul záda a zasténal.
Podhled na Harryho, tak smyslného na jeho posteli, byla ta nejerotičtější věc, jakou kdy viděl a na chvíli musel přestat, aby se uklidnil. Využil toho času k tomu, aby se přesunul dolů, lehl si mezi Harryho stehna a s potěšením sledoval jeho skálopevnou erekci trhající sebou proti Harryho břichu.
Když se Harryho dýchání ustálilo, Severus se sklonil a jemně dýchl na penis před sebou. S potěšením sledoval emisi třpytící se na jeho špičce. Vystrčil jazyk, ochutnal Harryho a začal sát varlata ležící proti jeho tváři. Harry zakňoural, když ho olízl od varlat až ke kostrči, přejížděje jazykem přes dychtivou dírku pod sebou.
Severus rychle vzhlédl a naskytl se mu pohled na Harryho svírajícího prostěradlo v zaťatých pěstích, s hlavou zakloněnou a s potem perlícím po celém těle. Severus ho znovu olízl a Harry roztáhl nohy ještě víc a zvedl zadek, aby svému milenci usnadnil přístup.
„Bože, Severusi. Nevíš, jak moc jsem na to myslel, představoval si to, vzpomínal na to z té první noci.“
Severus ho znovu olízl odzadu dopředu a pak se vrátil k jeho otvoru.
„Chceš, abych ti tam strčil jazyk?“ zeptal se s malým úšklebkem a přejel jazykem kolem citlivé oblasti, aniž by ho tam strčil.
„Kurva, jo, Severusi, prosím…“
Severus se rychle natáhl, popadl nějaké polštáře a strčil je Harrymu pod zadek, nechávaje ho s široce roztaženýma nohama a s vyvýšeným zadkem.
Sklonil se dolů a několikrát jemně strčil jazyk do Harryho zadku, než ho vsunul hluboko dovnitř a začal ho zevnitř lízat. Harry vzdychal, zatímco ho Severus pomalu píchal jazykem. Právě, když si Harry myslel, že ten pocit už nemůže být lepší, Severus nahradil jazyk prstem. Harry se vypnul z postele, když Severus pomalu vsouval a vysouval prst z milencova otvoru. Aby Harryho rozptýlil od invaze, začal sát jeho erekci, což způsobilo, že Harry málem vyskočil z postele.
„Pro Krista, Seve, chceš, abych se hned teď udělal?“
Severus se zasmál s Harryho penisem stále v puse, což Harryho rozechvělo ještě víc a pak ho propustil z pusy.
„Accio lubrikant.“
Harry se pro sebe zasmál, když se sklenice zeleného slizu vznesla z poličky v koupelně a přistála Severusovi v ruce a pak zasténal, když prst, který byl v něm, zmizel. Pokusil se sklouznout po posteli, aby ho dostal zpět, ale nebyl schopný pohnout se, protože ho Severus pevně chytil za útlé boky.
„No tak. Dostaneš, co chceš, jen nesmíš být tak netrpělivý.“
Harry vyjekl a téměř vyskočil z postele, když do něj zajely ne jeden, ale dva prsty. Severus je pomalu vsouval a vytahoval z Harryho, stále přidržující mladého muže, aby mu zabránil v prudkých pohybech. Roztáhl prsty, aby Harryho co nejlépe připravil. Ohnul prst, aby narazil na Harryho prostatu, což Harryho nechalo kňourajícího potěšením.
„Severusi,“ vydechl Harry udýchaně. „To stačí. Potřebuju tě v sobě, brzy se udělám.“
Severus si klekl a stáhl si Harryho k sobě.
„Řekni mi, jestli to bude bolet.“
A s tím zatlačil svůj penis proti Harryho otvoru. Harry zalapal po dechu a zadržel dech, když ucítil špičku Sevova penisu proklouznout jeho vchodem. Severus se na chvilku zastavil, aby dovolil svému mladému milenci přivyknout na pocit, že ho má v sobě. Ale Harry nic takového nechtěl a sjel zadkem dolů, aby dostal Severusův penis dál. Severus přivřel oči a zavrčel, potě se úsilím zůstat v klidu.
„Bože, Harry, jsi tak úzký.“ Severus se chvěl potřebou přirazit hluboko do úzkého prostoru obklopujícího jeho penis, ale protože nechtěl Harrymu způsobit žádnou bolest, zůstal v klidu, jak jen mohl.
„Bože, Severusi, pohneš se?!“ Severus stále držel Harryho boky a nedovoloval mu víc přirazit.
Harry zasténal a najednou se úplně stáhl ze Severusovy erekce. Severus zasténal a cítil, jak přes svou vůli přiráží kvůli náhlému tření, ale Harry už byl pryč.
Harry se postavil na posteli, ruce překřížené a penis vypínající se jenom palec od Severusova obličeje.
„Už toho mám dost, Severusi. Nejsem ze skla, nerozbiju se. Chci se s tebou milovat, ale to se musíš, POHYBOVAT.“
Severus ohromeně zíral na muže před sebou a Harry převzal kontrolu. „Lehni si.“
Severus udělal, co mu řekl. Lehl si na záda a sledoval, jak si na něj Harry obkročmo sedá a snáší se na jeho čekající penis.
„Budu se pohybovat svým vlastním tempem,“ vydechl Harry a snížil se ještě víc. „A přestanu, jestli to bude bolet.“
Harry cítil neuvěřitelnou plnost, jak se snášel níž a níž na Severusovu palčivou erekci. Cítil, jak sebou muž pod ním škubl, když se začal zvedat a zase snižovat. Harry zadržel dech a sklouzl dolů, dokud necítil svůj zadek proti Severusovým bokům.
„Ach, Seve…“ vzdechl, „to je tak skvělý.“
Severus se natáhl, chytil Harryho za ruce a propletl jejich prsty. „Harry…“ zasténal zoufale.
Harry se začal pohybovat rychleji, milencův penis hluboko v zadku a svíraje Severusovi ruce. Najednou to Harry nebyl schopný vydržet déle. Pustil Severusovi ruce, sklonil se a položil si ruce na Sevovu hruď. Zvedl zadek a přirazil na Sevův penis. Cítil, že trefil prostatu hluboko uvnitř. Opakoval ten pohyb, a když ho Severus chytil za boky a začal do něj přirážet, jeho dech se stal trhaným. Za chvíli Severus pustil Harryho boky a začal horečně zpracovávat Harryho penis.
Harry horečně přirážel ke Snapeovi, miluje ten pocit kluzkého penisu uvnitř sebe, ten pocit plnosti a toho, že nikdy necítil, že by s někým patřil tak dohromady. Stružka potu stekla z Harryho hrudi a přistála na Severusově břiše. Oba se silně potili námahou a pocity.
// Bože, ty pocity. //
„Ojeď mě, Severusi. Bože, miluju tě, já… udělám se, miluju tě!“
Harry se vzepjal a zasténal, když se jeho semeno rozstříklo po Severusově břiše a hrudi a stahování jeho řitních svalů vzalo přes hranu i Severuse.
„Pro Merlina… Harry… ach, Bože.“
S nezkrotitelným výkřikem začal prudce přirážet do Harryho a cítil, že jeho sperma vystříklo. Pokračoval v přirážení a sténání dokud poslední kapka neskončila uvnitř jeho milence.
Harry viděl hvězdičky. Doslovně. Byl to ten nejintenzivnější moment v jeho životě a cítil, že v tu chvíli se není schopný soustředit na nic, dokonce ani na mluvení.
Harry cítil, jak z něj milencův měknoucí penis vyklouzl a jak si ho Severus přitáhl k sobě a jemně ho políbil do vlasů.
„Taky tě miluji, Harry.“
Severus zamumlal rychlé čistící kouzlo a oba usnuli.
Harry se probudil následující ráno, prospali večeři a zbytek noci. Cítil se ukojený, spokojený a bolavý. Posadil se a zamrkal, když jeho poraněný zadek zaprotestoval. Severus se probudil a byl okamžitě u něj, jemně mu hladě záda a líbaje ho na spánek.
„Zůstaň chvilku tam, kde jsi, Harry. Mám něco, co ti pomůže.“
Severus zmizel do koupelny a Harry celou dobu sledoval jeho nahý zadek.
// Mmmmm. //
Za chvilku byl zpátky s malým kelímkem krému.
„Nejdřív to několikrát bolí, když máš sex, dokud si nezvykneš na vniknutí. Tak, jestli chceš mít znovu sex, navrhuji, abychom použili tohle.“
Harry se na něj usmál a objal ho. „Samozřejmě, že chci mít zase sex, zvlášť, jestli je to pokaždý takový!!“
Severus se zasmál a přikázal mu, aby si lehl na břicho.
// Mmmmm. //
„Myslel jsem, jestli chceš mít sex zase brzy.“
Harry se rozesmál. „Jo, chci, zvlášť jestli je to…“
Severus se zasmál a přerušil Harryho tím, že mu jemně strčil krémem pokrytý prst do zadku.
„Oooo“ zasténal Harry potichu a zavrtěl zadkem proti prstu. Jeho penis začínal tvrdnout.
Severus se hlasitě rozesmál a rychle dokončil svou práci, ignoruje svůj ztopořený penis.
„Dáme si něco k snídani. Zavolám domácí skřítky, aby nám něco donesli, a můžeme se najíst tady. Chceš prostřít stůl?“
Harry popadl jeden ze Sevových hábitů a natáhl si ho, mrmlaje, že musí jít jíst, a že by mohl žít bez jídla tak dlouho, jak by měl sex.
Severus si zrovna oblékal jeden ze svých hábitů, když zaslechl tiché vyjeknutí vycházející z obývacího pokoje. Doběhl tam a našel Harryho zhrouceného v křesle s hlavou v dlaních.
„Harry, jsi v pořádku?“ Severus přispěchal k mladému muži a klekl si vedle něj. Překvapeně na něj zíral, když viděl, že je nachově rudý. Harry zvedl jednu třesoucí se ruku a ukázal na stůl. Severus se otočil a zvedl láhev tequily. Jeho pozornost upoutala připojená poznámka.
„Bylo na čase, chlapci moji. S láskou, Albus.“
Severus se rozesmál. Zvedl Harryho z křesla a tequillu ze stolu a odnesl je do postele.
„Když tě bolí zadek, proč bys nebyl nahoře?“
Když se za nimi zabouchly dveře ložnice, Harry se ušklíbl proti mužovu ramenu.
10.01.2011 16:13:58
yellow
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
VAROVÁNÍ: Povídky na této stránce obsahují sexuální scény nepřístupné osobám mladším 18 let. V případě, že vám je méně než 18 let, opusťte prosím tyto stránky. Stejně učiňte, vadí-li vám párování muž/muž.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one