aneb Trahit sua quemque voluptas.

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2075"
Shit, teď z té povídky víte víc než já, ale - :D Jako, já vás opravdu dohoním. Teď se toho na mě jen moc nalepilo.
Děkuji, yellow!
Teda, velmi silná povídka! Moc zajímavá. Musím ji dočíst, jinak nebudu schopna existovat :-D Potřebuju dobrý konec :-D Prosím, prosím, překládejte dále, jste skvělí :-)
Uf, no tak už len rýchlo domov a čím skôr ho dať do kopy. Dúfam, že už to bude len lepšie. Vďaka,
Uf, právě jsem dočetla tuhle povídku a přiznám se, že jsem ještě některé scény přeskakovala, protože to na mě bylo moc (a to jinak s drsnými scénami v literatuře nemám problém, ale tohle bylo moc i na mě). Vůbec si neumím představit, jak to všechno bude pokračovat, Severus mi přijde jako zlomený člověk, zlomený tak moc, že už nikdy nebude v pořádku, takže mám problém představit si to, co píše Belldandy - že následující části jsou idylické... Zvlášť když Harry chudák vypadá, že vůbec neví, co si počít. Jeho naivní představy byly zničeny, ale pořád mám pocit, že si neuvědomuje, jak moc špatně na tom Severus je... Rozhodně není žádný psycholog.
Každopádně teď už se čtením rozhodně nepřestanu a netrpělivě budu očekávat další kapitoly.
Děkuju za překlad.
Já pevně doufám ve dvě věci - ta první je,že už to nejhorší máme za sebou! Bylo mi řečeno,ať vydržím,dobře,pokračuji ve čtení.Ale toto je spojeno sdruhou věcí,ve kterou doufám. Tato povídka je svým obsahem strašná. Něco takového si nedovedu představit ani v té nejbujnější fantasii. Víte,kdyby kapitoly mohly přicházet dřív,než za tři měsíce,dozvídali bychom se děj častěji a nezůstával by v nás tak hrozný pocit něčeho špatného,co je lepší nečíst. Myslím si totiž,že já nejsem jediná,kdo na to má tento názor.A tak budu doufat,že v dalším díle už bude o hodně líp a že bude přece jenom dřív ,než za dva měsíce. Jinak opravdu nevím,jestli najdu sílu pokračovat.
Ahoj Weras,
já to už četla a tak si dovolím slíbit, že to nejhorší je opravdu pryč. :D Ba, upřimně se mi zdá, že kapitoly v třetí a čtvrté knize začínají být relativně rychle (s ohledem na situaci tedy samozřejmě) až skoro překvapivě idylické a příjemné. A po pravdě, právě ta třetí a čtvrtá kniha se mi na Unwell tak líbí. No ale, uvidíš. :)
S tím přidáváním (a s tím zůstáváním ve špatném pocitu to chápu, já to mám také tak) to chápu. Nicméně asi nemůžeme
Ano, i já mohu slíbit, že to bude už jenom lepší. Bohužel s tou frekvencí přidávání to asi nebude moc lepší. Teď mám přeložené ještě tři kapitoly, které bych chtěla přidávat po týdnu dvou. Pak ale zase nemůžu nic slíbit.
Au, tohle je zlé. Severus je na tom velmi špatně. Zdá se, že Harryho čeká opravdu perná práce. Snad to ale zvládnou.
Bože, moc prosím, že už se mu nic nestane. Měla jsem opravdu co dělat, abych nepřestala ze čtením... Myslím, že jestli příjde ještě něco zlého, už nebudu mít sílu číst dál....
20.02.2014 14:57:02
yellow
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
VAROVÁNÍ: Povídky na této stránce obsahují sexuální scény nepřístupné osobám mladším 18 let. V případě, že vám je méně než 18 let, opusťte prosím tyto stránky. Stejně učiňte, vadí-li vám párování muž/muž.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one