aneb Trahit sua quemque voluptas.

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5724"
Eth užitečné věci разныые))кароч прикона [:tired:]
Proshow producer 5 crack
Hmm...túto poviedku som našla len včera :DD čítala som ju nonstop celú noc i celý deň a naozaj ma zaujala. Veľké ďakujem patrí prekladateľke (naozaj som rada, že si sa na to dala) a taktiež i autorke :3 Skvelý nápad a ešte lepšie spracovanie. Naozaj mám radšej párovanie Draco+Harry (drarry), ale prečítala som všetky poviedky dostupné v češtine i slovenčine (i tie prekladané) a na anglické sa mi nechce vrhnúť (hej, som riadne lenivá) :DD takže môj druhý obľúbený pár je snarry a už som si stihla prečítať i Desiderium Intimum, no Unwell sa mi páči trošku viac. Takže sa teším na preklad a dúfam, že sa od nervozity nevrhnem na tú original verziu (keď sa chem dobrovolne pretĺkať angličtinou, som na tom fakt zúfalo) :DD
ajajajaj, už si kousu nehty, nemůžu se dočkat pokračování, neuvěřitelně mě baví číst tvůj překlad a ani náhodou si ji nebudu louskat přes překladač, jen to napjetí je hrozné, už se těším až se setkají všichni a jak bude Severus reagovat :) hodně zdaru k překladu!
Díky za další kapitolu. Vidím, že to bude hodně těžké, vrátit Severusovi aspoň část jeho osobnosti.
Teda, díky za překlad další kapitoly, já teda tu povídku už dočetla s pomocí Googlu, ale takhle, když si to čtu přeložené, to je úplně jiný zážitek. Strašně se bojím a těším na další kapitolku, ale pokud si dobře pamatuju, tak to bude dost dlouho trvat, než se situace trochu zlepší. Díky, že pro nás překládáš! :-) Skvělá práce!
Možno spolužitie s malým dieťaťom by mohlo pomôcť nájsť Seveusovi tú správnu cestu z tej hrôzy...Vďaka za kapču.
Nemůžu si pomoct, ale mám pocit, že Severus má v hlavě prostě "Zavřeno" - Atrakce odjela, musíte si počkat na další sezónu -
Jakoby své racionální myšlení zamknul někam hodně hluboko, aby mohl jen fungovat... a pokud možno přežít. Harry mu vlastně vůbec nepomáhá, jen ho uvádí do zmatku, a asi bude chvíli trvat, než pochopí jak na to. Aspoň už ho nikdo nebude trestat a má šanci se uzdravit. Pro začátek.
Popravně, taky netuším, jak Severusovi pomoct z té díry ven. A možná ani ven nechce, protože pak by si znovu muset uvědomit svou bídnou existenci a ponížení. No dopr... Jeden by brečel.
Díky, těším se na pokračování.
Tak to bude ještě složité. Severus opravdu zažil strašná zvěrstva,ale to Harry neví a proto se k němu chová jinak,než by měl.I když vím,že to dál bude jenom lepší,aspoň doufám,tak mě z nich bolí srdce.To snad ani nebude možné,aby se ze Severuse jednou stal normální člověk. Ale pomalu je to lepší a já se moc těším na pokračování!
19.03.2016 01:21:43
yellow
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
VAROVÁNÍ: Povídky na této stránce obsahují sexuální scény nepřístupné osobám mladším 18 let. V případě, že vám je méně než 18 let, opusťte prosím tyto stránky. Stejně učiňte, vadí-li vám párování muž/muž.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one