aneb Trahit sua quemque voluptas.

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7221"
Jéé, já se těším. Konečně se k sobě přibližují, a přestože to rozhodně spolu nebudou mít lehké, věřím, že to bude pomalu ale jistě už jen lepší. Díky moc za překlad.
Konečně, konečně! Pevně věřím, že Harry Severuse konečně najde a odveze ho domů. Otázka je, v jakém stavu Severus vůbec bude. Fyzicky, ale hlavně psychicky.
Díky, moc se těším na pokračování.
Nevim pro koho tohle bude tezsi..harry je jako obycejne neskutecne naivni a Severus se urcite neni schopen jen tak "vzpamatovat". Netroufam si odhadovat jak se ro bude dal vyvijet, takze jenom cekam..
Severus je v hodně neradostné situaci. Moc bych si přála, aby ho Harry koupil a aby se mu podařilo ho vyléčit. I když to bude hodně těžké.
Těším se na příští díl.
Mám moc velkou radost,že se povídka opět rozjíždí a moc doufám,že se Harrymu bude dařit a Severuse koupí. A zřejmě bude v pořádném šoku až ho uvidí. Doteď byla povídka dost krutá a tak moc doufám,že se to přece jen trochu obrátí. Takže se moc těším na další pokračování. Velký dík!!!
05.10.2013 10:38:32
yellow
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
VAROVÁNÍ: Povídky na této stránce obsahují sexuální scény nepřístupné osobám mladším 18 let. V případě, že vám je méně než 18 let, opusťte prosím tyto stránky. Stejně učiňte, vadí-li vám párování muž/muž.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one