aneb Trahit sua quemque voluptas.

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9564"
Páni, u každé kapitoly žasnu jak mě to chytne. Vůbec nechápu jak je to možné, to se mi u žádné jiné povídky ještě nestalo. Tak doufám, že se dočkám konce.
Dekuji za překlad a těším se na další kapitolu :)
Jsem trochu neporadny ctenar, ale jsem tu zas. Dockala jsem xe chvile na kterou jsem v pribehu tak cekala. Dekuji yellow za vytrvalost a samozrejme i pret. :-)
A budu verit, ze ted uz to snad horsi byt nemuze. :-)
Jsem trochu neporadny ctenar, ale jsem tu zas. Dockala jsem xe chvile na kterou jsem v pribehu tak cekala. Dekuji yellow za vytrvalost a samozrejme i pret. :-)
A budu verit, ze ted uz to snad horsi byt nemuze. :-)
Jo a jsem belldandy. To se mi zas povedlo, takhle dokopat vlastni prezdivku... :-)
V obdobích nekonečného bezvýsledného hledání jsem měla tendence tenhle příběh opustit, ale stálo za to si počkat, a posledních 14 dnů jsem strávila vyčkáváním nové kapitoly, tak tu mašinérii F5kování rozjedeme nanovo :)
Otrasné v akom stave je Severus a to po všetkých stránkach ale ešte vždy sa tam dá nájsť aspoň záblesk z toho Severusa, ktorým bol. Ja viem, že jeho uvažovanie o sebe je krajne mimo normálu ale teší ma, že ho konečne Harry našiel a snáď ho dostane z toho hnusného a zvráteného pekla. Súhlasím, že to bude dlhá cesta.
Souhlasím s Nade, Severusův stav mne také vyděsil. Rekonvalescence bude dlouhá a bolestná. Harry bude potřebovat hodně sil.
Severusův stav je děsivý. Tak silně odsunul svou minulost a vzpomínky na cokoliv, že se dostal téměř na pokraj schizofrenie, jestli už v ní není. Harry musí být zděšený. Předpokládám, že se mu ho podaří koupit, ale rekonvalescence asi nebude tak snadná a rychlá. Severus netuší, že mu che pomoct, protože naděje je něco, co si nemůže a nechce dovolit.
Díky za další kapitolu. Moc se těším na pokračování.
Díky za další kapitolu. Co víc napsat. Že mám v sobě špatný pocit,že je mi moc líto,že se děj zastavil v takové situaci,která ani nenaznačuje,jak by mohl pokračovat. Kdyby tam byl aspoň náznak naděje,že přece jenom bude líp. Tato kapitola přišla za měsíc a já hodně moc doufám,že další bude přece jen dřív. Víte,toho zla tam bylo už tolik a bez posunu k lepšímu,že nevím,jestli najdu odvahu pokračovat ve čtení. To způsobuje ten špatný pocit..Takže pokud to příště nebude aspoň o trochu lepší,končím. Ale i tak díky za překlad!
Já bych k tomu asi jen chtěla říct, že přestože to nebude vždy veselý, tak bych Ti přála, abys vydržela. Tahle povídka dle mého názoru rozhodně stojí za to, momentálně je má druhá nejoblíbenější vůbec a já jsem strašně ráda, že ji yellow překládá. (A moc moc doufám, že ji autorka dopíše:)). Díky, yellow a Pret.
Adelaine
03.12.2013 20:20:31
yellow
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
VAROVÁNÍ: Povídky na této stránce obsahují sexuální scény nepřístupné osobám mladším 18 let. V případě, že vám je méně než 18 let, opusťte prosím tyto stránky. Stejně učiňte, vadí-li vám párování muž/muž.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one