aneb Trahit sua quemque voluptas.

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4000"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Arghhh. Tohle je šílené. Panička přišla v nevhodnou chvíli. Díky tomu by možná mohl mít dopis od Harryho jistou šanci. Pokud si Paní uvědomí, že Severus s nimi do postele musel.
chápem, že Minerva bola taká britká vďaka sklamaniu zo Severusovej odpovede, ale som rada, že Harry je taký tvrdohlavý a odhodlaný dostať Snapa späť. Možno je Tina momentálne vo vývrtke z toho, čo jej drahý manžel preferuje v posteli ale ktovie čo to bude v konečnom dôsledku znamenať pre Severa. Už aby tu bola nová kapča! Vďaka.
Také mám obavy, že její příchod není dobrý. Aby se při všem tom hádání, co bude pravděpodobně následovat, nezůstal Harryho dopis někde na stolku zapomenut a Severus neputoval místo k Harrymu k novým majitelům, kteří budou ještě horší než ti dosavadní...
Arghhh. Tohle je šílené. Panička přišla v nevhodnou chvíli. Díky tomu by možná mohl mít dopis od Harryho jistou šanci. Pokud si Paní uvědomí, že Severus s nimi do postele musel.
Jí se naopak obávám, že přišel skoro úplně v nejhorší možný moment, měl přijít dřív... Já jen nechápu, proč Řád nevzal peníze od Harryho, jen pro jistotu. Nebo půjčku nebo cokoliv... Museli čekat, že k něčemu takovému dojde a to, že vsadili Severusův život oproti své hrdosti... no nevím, asi se mi to moc nezdá (nebo prostě jen nelíbí). Děkuji za překlad
a to bude pruser!a harryho dopis timpadem prisel v pravou chvili!ohoho, ja se tesim na pokracko! :)
13.08.2012 10:02:21
yellow
2
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
VAROVÁNÍ: Povídky na této stránce obsahují sexuální scény nepřístupné osobám mladším 18 let. V případě, že vám je méně než 18 let, opusťte prosím tyto stránky. Stejně učiňte, vadí-li vám párování muž/muž.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one