aneb Trahit sua quemque voluptas.

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6571"
Tak konečně. Přečteno. / Nu. Monstrum bylo děsivé ... / Chci tak moc, když si přeji, aby byli Harrry a Severus konečně spolu? Vždyť nečekám, že si padnou do náruče. Pro začátek by mi stačilo, kdyby se ocitli ve stejné místnosti. Hned bych měla pocit, že se blíží lepší časy. :)
Již brzy...
:). Tak fajn ...
Tak. nový majitel, hlavně že se zbavil Monstra. Mně fascinuje, že přese všechno Severusovi zbývá ještě troška naděje a plánování do budoucna. Kvůli čemuž mě teda vůbec nepotěšila tahle věta, co si vlastně říká sám sobě: "Prostě to vzdej. Jak jsi to měl udělat na začátku." Trochu se obávám, že od toho vůbec nemá daleko... A docela mě vyděsilo to, jak dlouho tam podle sebe byl... roky.
Jinak já už jsem to dočetla až kam je to napsaný. Musím říct, že to bylo zvláštní, strávit den v tomhle světě a pak se po probdělé noci zvednout a odejít do školy do normálního života. Málokdy jsem zažila pocit, že se mi takhle těžko adaptovalo na běžný život...
Teď asi budu trochu rejpavá, pardon. Většinou tam máš Monstrum byl, ale občas vám ujede Monstrum bylo. Nezkoumala jsem to pořádně, ale pamatuji si tři věty. Počkat, najdu je: "Monstrum nechalo Američana, aby mu dělal, co se mu zachtělo"; "Věděl, když po něm Monstrum chtělo, aby dělal věci, a co dělat"; "Monstrum Severuse potrestalo pokaždé, když se postavil". Jinak mě překvapila ta druhá kniha, protože já si ji pamatuju, až kolem kapitoly 68, ale tady očividně autorka udělala chybu... takže to bude třetí kniha?
Děkuji yellow a Pret za překlad a práci, co si s tím dáváte. Jsem z tý povídky nadšená.
Nemohu říci, že bych tě "milovala", jsem jenom smutná. Věřila jsem totiž, že se Severusem bude zacházeno lépe.
Mohu slíbit, že totu už je doopravdy jen krátkodobé, a že brzy bude lít.
Mohla bych si tě s dovolením přidat do odkazů na svou stránku? Pokaždé tě hledám po všech čertech když chci zkontrolovat jestli nepřibyla kapitola.
Samozřejmě, na to se vůbec nemusíš ptát. yellow
Já se pro jistotu vždycky ptám, co kdybys nechtěla, abych ti u sebe dělala vostudu. :-D Lanevra
Tak tohle se vyvíjí opravdu zajímavě. Už jsem doufala, že bude se Severusem zacházeno lépe. No zřejmně o moc ne. Ale i tak je aspoň živý a v pořádku. Uf kde se ten Harry fláká. Jenom doufám, že ten na konci kapči není nový krutý majitel. To bych už fakt nedala :-(
Moc se těším na pokračování :-)
vzdycky me desil prebytek bile. a taky me desi tahle kapitola. copak jim nedoslo ze kdyby na nej mluvili anglicky,vsecko by se zjednodusilo?
Nedělej si plané iluze že by všichni uměli anglicky.

Lanevra
Hlavně je to otrok, ne? Proč by se teda kvůli němu měli snažit? Taky se člověk nemečí kvůli tomu, aby se domluvil s kozou... A pro ně není rozdíl, jestli ho kopnou, nebo mu to řeknou. Není to člověk. (teda aspoň tak bych viděla, že to viděli) Adelaine
Nikdy jsem nechápala proč jsou nemocniční pokoje bílé, zvláště ty na psychiatrii. Když jsem ležela v Motole, tak byli také bílé. Bílé stěny, bílí strop, bílé dveře a okna. Bílé povlečení. Bilé chodby. Bílá koupelna. Jediné co mělo jinou barvu byla podlaha - mdle béžová. Asi to má otupit lidskou mysl pořád dokola se dívat na bílou, mě to ale spíš hrozně rozčilovalo. V tom tedy Severuse chápu že neměl rád bílou místnost.
Těším se na další díl.
Člověče, teď si na to kápla. Je to kvůli tomu, aby doktoři mohli kochat pohledem na krvavé skvrny na zdech. :-D Ono na tom bylo markantní že se jednalo o psychiatrii, takže tam by člověk čekal něco uklidňujícího. Třeba prý zelená člověka uklidňuje, tak něco takového. Ale ano, je pravda že teď už se malují místnosti i jinak.
To si piš že jo:D Ok, nebudu to dál rozebírat, asi bych zacházela do trochu nechutných věcí... Ale je známo, že dlouho byla bílá látka výrazně nejlevnější, stejně asi tak bílá barva, takže je to prostě asi jen zvyk z dávných dob.
10.02.2013 23:28:00
yellow
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
VAROVÁNÍ: Povídky na této stránce obsahují sexuální scény nepřístupné osobám mladším 18 let. V případě, že vám je méně než 18 let, opusťte prosím tyto stránky. Stejně učiňte, vadí-li vám párování muž/muž.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one