aneb Trahit sua quemque voluptas.

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8079"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
yellow si 80. kapitoly všimla, dokonce ji četla, ale sere jí internet a webgarden, tak se ani nesnažila sem něco dát. Ale Socks mi posílala i zprávu, a podle všecho přečetla všechny vaše komentáře a byla z nich nadšená...
Apparently: autorka nás z výšin 80. kapitoly zdraví. (Promiň, yellow – já musela, ač je to Tvé právo. Ale... třeba sis ještě nevšimla osmdesáté kapitoly.smiley)
Apparently: autorka nás z výšin 80. kapitoly zdraví. (Promiň, yellow – já musela, ač je to Tvé právo. Ale... třeba sis ještě nevšimla osmdesáté kapitoly.smiley)
U okna se vznášela světle hnědá sovička, vydávala hlasité zvuky, zcela viditelně tak zoufale toužící po uniknutí jako Severus. – vydrž, sovo, vydrž! "Podvádět! Mě! A s nikým jiným než s muži!" V očích měla divoký vztek a to bylo docela děsivé. "S dítětem a… a otrokem!" vřískala a ukazovala na Severuse, který mimovolně zbledl. – tak si říkám, co té *píp* vadí víc. Mladík nebo Severus. :D Žel – v tomto případě – se bojím, že Severus. Vodila si domů muže a zrazovala svého manžela. Jenom Severuse využívala minimálně třikrát nebo čtyřikrát týdně - a i když nechala udělat Severuse všechnu práci, dělal to na její příkaz. – teď jsem se zhrozila. Když je jich obou, znamená to, že na ně nemůže žalovat, co? Shit, shit, shit! Je v této situaci šťastný a nechce, aby byl "zachráněn". – achjo…
(pozn. překladatele: Tady si prosím nepředstavujte vajíčko vařené ve skořápce, ale vajíčko, které je rozklepnuté do vařící vody a téměř vzápětí vyloveno a servírováno většinou na toastu – i ty perfekcionistko! :D Díky za info). Pochvala za SPOŽÚS! :D Wow – Hermiona je dobrá. Hermiona se mi líbí. Jen se mi o dost méně zamlouvá, že autorka postavila na roveň domácí skřítky s otroky. To nedopadne. No, ne prostě jen jinému členovi Řádu. McGonagallová a Kingsley se doposud ukázali jako obrovské fiasko. – bingo. *tleská Harrymu* Možná s výjimkou doopravdy špatných chlapíků. – Merlo, Harry je přece jen ještě děcko. Harry si dokonce hrál s myšlenkou, že kdyby byl Princ mladší a jeho věku, stal by se kvůli němu gayem… *yahoo* Tak se nám to pěkně propojuje. *sluníčko na hnoji* Díky Merlinovi, že se o ty fantazie nikdy s nikým nepodělil nebo by to nepřežil. – díky Morganě, že ses podělil s námi. :D Bylo mu šestnáct. Byl doslova dítě. – Harry, dej si sprchu. Pořád jsi děcko.
Když se jeho přátelé začali hádat, Harry se vrátil ke svým my
No tohle byla kapitola smiley to jak byli přistiženi. Trochu jsem doufala, že si pán ten dopis přečetě. No tak snad v další kapitole.
Budu moc zvědavá na pokračování smiley
20.03.2013 16:54:59
yellow
2
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
VAROVÁNÍ: Povídky na této stránce obsahují sexuální scény nepřístupné osobám mladším 18 let. V případě, že vám je méně než 18 let, opusťte prosím tyto stránky. Stejně učiňte, vadí-li vám párování muž/muž.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one