aneb Trahit sua quemque voluptas.

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9960"
Strašně děkuji, za překlad téhle povídky. Když jsem ji četla pomocí googlu, byla jsem vzhůru celou noc. Nedokázala jsem se utrhnout. Ano, je neuvěřitelně krutá, ale copak stejnou krutost nevidíme kolem sebe. Není ve zprávách něco podobného každou chvíli? A o mučení dětí? Co by asi dokázali určití lidé, kdyby měli v moci člověka, se kterým by si beztrestně mohli dělat, co by chtěli. Já si právě proto myslím, že tahle povídka je přes všechnu hrůzu strašně uvěřitelná. A opravdu jsem ráda, že už se blíží 30. kapitola. Děkuji ti strašně za práci, na kterou ses s tímto překladem dala.
Oh, drsné, leč snesitelné. Kapitola je temná, ale přijde mi poněkud nevěrohodná. Nevím, proč. Připadá mi, že je v ní něco špatně - mrtvoly samozřejmě a to, co se děje, ale něco je divného i na tom.
Adelaine. Vytržená z kontextu jen vypadá. Trpělivost. Detektivka taky začíná vraždou a teprve pak se dozvídáš podrobnosti.
Nj, já si to taky tak trochu myslela, zvlášť když v povídkách se neděje nic, co by nesouviselo, bo by to tam (většinou) autor nedával. To jen to tak zatím na mě působí a taky jsem netrpělivá a potřebuju vědět vše hned:). Teď jsem u 34 kapitoly a stále nic. A nemám tě ráda, yellow, za tuhle povídku, protože se teď od ní teď nedokážu odtrhnout a přitom se kruci nutně potřebuju učit:D. Ale jsem moc vděčná za překlad a za to, žes na ni upozornila. U takovýhle povídek, který se hrabou v psychice a podle mě velice obstojně, mám tendence zjišťovat, co dělá/vystudoval/prožil autor. To asi nevíš, co? Adelaine
Po tak obrovském varování jsem se těšila konečně na nějaké detailní popisy a ono nic. By mě zajímalo, jestli tam vůbec někdy budou... +tázaví pohled+ Každopádně bylo roztomilé sledovat jak někdo láká Severuse na krekr jako kdyby byl zvířátko chycené v kleci. Každopádně se těším na další díl.
Lanevro, SF. Setřičko, ty se nezapřeš, viď. Podrobnosti by si chtěla? Ještě si hrůzných podrobností užiješ, neboj. Ale fantazie by ti už mohla napovědět.
Špatný policista. Bláznivý člověk a on na něj mluví jazykem, kterýmu očividně nerozumí... Ach jo:(. Olala, já čekala po Tvém obrovském varování, kdoví co tam nebude a ono to vůbec zlý nebylo. No dalo se čekat, že Severus bude v takovém či ještě horším stavu, ale těší mě, že to prý už dlouho trvat nebude. Ale kruci, teď to nevydržím a jdu číst dopředu (což se mi zrovna teď vůbec nehodí...).
Mně se tahle povídka hodně líbí, považuji ji zatím za jednu z těch hodně zdařilých, jsem ráda, že z nikoho nedělá (zatím) přehnaný hrdiny a je zatím asi tak jediná, kdy Severusovi věřím jeho submisivitu. Co chci ještě vyzdvihnout, je to, že ačkoliv je ta povídka neskutečně krutá, je uvěřitelná. To se obávám, že většina autorů nedodržuje a neskutečně přehání. Vím, že ti ji dohodila Assez, ale jestli se můžu zeptat, zajímalo by mě, co Tebe na ní upoutalo tak, že ses rozhodla ji překládat?
Děkuji moc za překlad
:D :D Tak tohle si tedy doopravdy nepamatuji, ale mám pocit, že to bylo až někde za 40. kapitolou. Ale už je to dlouho. A rozhodně jsem to nepovažovala za důležitou věc k zapamatování. Ale jestli tě to doopravdy tak zajímá, můžu se někdy až budu mít čas zkusit kouknout na mail, jestli tam mám ještě mail, co jsem psala Assez.
Nemusíš, odpověď za 40. mi bohatě stačí. Děkuju
hejjjj to není od tebe hezké. Já tu doslova držela palce aby si ten zatracený krekr Severus vzal a oni mu pomohli a to modré světlo mně dostalo. Uf teď jenom vydržet do další kapitola a zjistit co se odopravdy stalo :-)
07.01.2013 00:10:50
yellow
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
VAROVÁNÍ: Povídky na této stránce obsahují sexuální scény nepřístupné osobám mladším 18 let. V případě, že vám je méně než 18 let, opusťte prosím tyto stránky. Stejně učiňte, vadí-li vám párování muž/muž.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one